Новини, Стартапи, Технології

Стартап Lawyerd! потрапив до акселератора Techstars. Розробку українців оцінюють у $3 млн

27 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Український юридичний стартап Lawyerd! братиме участь у програмі Techstars Torino 2022. Наразі представники компанії проходять акселерацію в Італії. Про це пише MC.today, ділимося найцікавішим. 

Генеральний директор Lawyerd! Ігор Макушинський розповів, що компанія братиме участь у програмі Techstars Torino 2022. Це допоможе їй розширитись на європейському ринку та знайти нових інвесторів.
Techstars Torino 2022 пройде у квітні в Італії. У програмі братимуть участь 12 компаній з Італії, Німеччини, Великої Британії, Угорщини, України, Франції, Швейцарії та Румунії. Захід організовує інвестиційна компанія “Techstars”.

Що відомо про Lawyerd!

Стартап Lawyerd! – це обслуговування автоматичного захисту інтелектуальної власності в інтернеті. Його створили у 2020 році юристи з Харкова.

Сервіс дозволяє відслідковувати випадки коли хтось незаконно копіює ліцензований продукт компанії або користувача. Наприклад, програму, фото чи дизайн.

У 2020 році стартап потрапив у фінал конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge 2020 та переміг на регіональному рівні. Після цього Lawyerd! отримав гранти від Гаазького інституту інновацій у праві.
У 2021 році Lawyerd! переміг у конкурсі Innovating Justice Forum у Гаазі та став найкращою юридичною інновацією 2020 року. Стартап одержав грант на 30 тис. євро.

У 2021 році Lawyerd! також потрапив у фінал програми Concordia Design Accelerator та залучив 66 тис. євро.

Що відомо про Techstars

Techstars – це американський акселератор, який інвестує у стадії seed. Компанію заснували у 2006 році у штаті Колорадо.

Станом на 2022 рік Techstars інвестував майже в 3 тис. компаній, 14 з яких є єдинорогами. Капіталізація компаній за весь час – $63,3 млрд. Загалом Techstars інвестував $16,5 млрд.
Нагадаємо, Techstars вклав $120 тис. в український авіаційний стартап InputSoft. Стартап оцінюють у $3 млн.

InputSoft створює програмне забезпечення для цивільної авіації. Поки що це єдиний такий стартап в українській авіації. Алгоритм платформи розраховує, скільки ресурсів та аналізів потрібно, щоб зробити всі процеси в аеропорту автоматичними.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu