Криптовалюти, Новини, Технології

Bloomberg: Meta вирішила згорнути свій криптовалютний проект

27 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Проєкт Meta (колишньої Facebook) зі створення криптовалюти Diem, раніше відомої як Libra, виявився невдалим. За даними Bloomberg, некомерційна організація Diem Association (колишня назва – Libra Association), створена Facebook для розробки платіжної системи на основі блокчейну, “вивчає можливість продажу своїх активів як спосіб повернути капітал своїм членам-інвесторам”.

За словами джерел, Diem Association обговорює з інвестиційними банкірами варіанти продажу своєї інтелектуальної власності. Також представники компанії шукають відповідні вакансії для розподілу працівників за іншими проєктами.

Повідомленню про те, що Diem обговорює варіанти продажу активів, передувала хвиля звільнень. Наприкінці листопада 2021 року її залишив голова платіжного підрозділу Meta Девід Маркус. Саме він захищав криптопроєкт компанії перед Сенатом США та займався розвитком розробленого їй цифрового гаманця Novi.

Звільненням у свою чергу передувала хвиля критики криптопроєкту. Наприклад, наприкінці жовтня 2021 року демократи зажадали від представників організації згорнути Novi та Diem.

Як пише Bloomberg, Федеральна резервна система США «завдала останнього удару» по проєкту, вчинивши тиск на Silvergate, банківського партнера Diem Association, який співпрацював з асоціацією минулого року з метою запуску цифрової валюти.

Представник Diem Association Майкл Кріттенден сказав The Verge, що публікація Bloomberg містить деякі фактичні помилки, але відмовився від подальших коментарів з цього приводу.

Якщо Diem справді продає свої активи, це поганий знак для проєкту Meta, пише видання. Згідно з початковим задумом, Libra мала бути забезпечена декількома валютами, але регулятори виступили проти цієї ідеї. Тоді було вирішено прив’язати токен Diem до долара США, однак це рішення не знайшло підтримки у регулюючих органів.

Минулої осені Facebook запустила пілотний проєкт криптовалютного гаманця Novi, раніше відомого як Calibra, який був задуманий для токена Diem. Однак гаманець підтримує інший стейблкоін – Pax Dollar.

Джек Дорсі, засновник Twitter і Block (колишньої Square), яка нещодавно вирішила зайнятися майнінгом біткоїну, повідомила новину Bloomberg, написавши: «carpe diem».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu