Новини, Стартапи, Технології

Приз $125 тис.: Visa запустила конкурс для фінтех-компаній та платіжних стартапів

02 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Visa почала приймати заявки на конкурс для фінтех-компаній та платіжних стартапів – Visa Everywhere Initiative 2022. Максимальний призовий фонд конкурсу – $125 тис. 

У компанії Visa розповіли, що фінал конкурсу Visa Everywhere Initiative 2022 пройде у Катарі у листопаді цього року. Точної дати поки не називають.

До цього відбудуться локальні конкурси, де оберуть по одному переможцю з кожного регіону. У Європі локальний конкурс відбудеться 14 червня.

Для участі запрошують стартапи зі Східної Європи, Північної та Латинської Америки, Азії, країн СЕМЕА (Центральної Європи, Близького Сходу та Африки) та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Переможець отримає $125 тис., учасники, які перемогли у категоріях «Коханий публіки», Visa Direct або посіли друге місце, одержують $20 тис., а за третє місце – $10 тис.

«З кожним роком в Україні фінансовий сектор зростає, змінюється та цифровізується, – сказала регіональний менеджер Visa в Україні, Молдові та Білорусі Світлана Чирва. – Українські стартапи мають всі шанси гідно представити Україну на глобальному конкурсі Visa Everywhere Initiative 2022».

Які стартапи шукають

Взяти участь у конкурсі можуть стартапи, які розробляють нові платіжні рішення:

Активатори цифрових послуг та цифрові емітенти

  • Блокчейн та криптовалюти.
  • Краудфандінг.
  • Банк як послуга (BaaS).
  • BIN-спонсори (програми для компаній, які хочуть випускати карти під власним брендом. Для них виділяють BIN (Bank Identification Number) та підключають до мережі платіжної системи).
    Емітенти (організації, що випускають цінні папери) та процесингові центри (компанії, що проводять транзакції).
  • Програмні менеджери.

Повний перелік категорій дивіться тут.

Програму Visa Everywhere Initiative (VEI) запустили у 2015 році. За час існування вона допомогла стартапам із понад 100 країн зібрати більше $2,5 млрд. Зараз у мережі VEI близько 8,5 тис. стартапів з усього світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu