Новини, Поради, Розробникам, Технології

Ви розробник і хочете заробляти більше? Ці 5 способів можуть допомогти

04 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Потрібно визнати очевидне: сьогоднішнє покоління працює багато. Перш ніж стати професійним розробником, потрібно відучитися і як мінімум пройти стажування — оплачуване чи ні. В таких умовах мало хто відмовиться від додаткового доходу. Розповідаємо про п’ять способів, які допоможуть використати свої навички та заробити на улюбленій справі.

Знаменитий фотограф Девід Бейлі казав: «Щоб розбагатіти, треба заробляти, поки спиш».

І справді, найефективніший метод заробляти гроші — робити це, поки спиш. І онлайн індустрія робить це можливим.

Це не означає, що потрібно терміново набрати кілька підробітків, адже кожна з них потребує часу та зусиль. Крім того, точно не скажеш, процвітає той чи інший вид підробітку чи «буксує».

Висновок такий: потрібно робити те, що любиш і те, що хочеться.

1. Заробіток за допомогою Canva

Деякі розробники створюють сайти у Figma або Adobe XD. І більшість із них навіть не підозрюють, що можна користуватися шаблонами Canva та адаптувати їх під свої потреби.

Сервіс може допомогти зробити так, що роботи значно поменшає. Можна заробляти на сайтах більше, тому що створювати дизайн за допомогою Canva легше та швидше.

Наступний спосіб – продаж шаблонів на Canva.

Чи знаєте ви, хто створює шаблони в Canva? Такі ж дизайнери.

Є сторінка під назвою Canva Creators, де можна подати заявку та, якщо вас приймуть, заробляти гроші, продаючи шаблони на Canva. Нині вони співпрацюють лише з кількома фахівцями. Якщо ви можете займатися дизайном, ви можете подати заявку, і в певний момент отримаєте лист від команди Canva.

2. Codecanyon

Розбираєтесь у коді та можете створювати вебсайти, шаблони, плагіни WordPress та інше? Тоді вам на Codecanyon. Це один із найефективніших сайтів для продажу своєї роботи.

Більшість новачків створюють сайт для практики, потім видаляють його. Натомість його можна поліпшити, а потім продати на Codecanyon.

Великих грошей тут не варто чекати, але це допоможе заробляти регулярно. Можна відвідати інші платформи, такі як GitMarket.

3. Live Streaming

Деякі YouTube-блогери, такі як Clever Programmer (англ. «Розумний програміст»), заробляють гроші на тому, що навчають інших під час прямих трансляцій.

Те саме можна робити і на Twitch. Якщо у вас є чим поділитися з публікою або ви можете навчити аудиторію, стріми на YouTube і Twitch — відмінний спосіб.

4. Криптовалюти, DeFi, NFT та віртуальна земля

Більшість розробників зайняті у провідних технологічних компаніях або стартапах, тому такі технології, як криптовалюти та акції, даються їм легко.

Як результат, більшість розробників здатні займатися створенням у тому, що стосується криптовалют, NFT та інших трендових технологій.

Можливо, ви також знаєте, що навколо NFT, DeFi (Децентралізовані фінансові сервіси — англ. Decentralized Finance) та віртуальної землі зараз великий ажіотаж. Не варто також забувати про розвиток метавсесвіту.

Крім того, можна вивчити технологію блокчейну. І розробити сервіс, якого потребує безліч людей.

5. Продаж на маркетплейсах

Можливо, ви знайомі з Amazon KDP, Redbubble, Gumroad, Etsy та іншими маркетплейсами, де люди продають свої товари.

Автор статті Нітін Шарма розповідає, як друг порадив йому написати книгу на 80-100 сторінок та просто відправити її на Amazon KDP. За його словами, він спробував, і, на свій подив, досі отримує комісійні від Kindle щомісяця.

Також Шарма наводить як приклад свого колегу Джорджа, у якого велика кількість підписників у Twitter. Він опублікував свою першу книгу безкоштовно на Gumroad, але більшість користувачів віддали перевагу її купити, і протягом трьох місяців він отримав $656.

Якщо у вас є що продавати, ви можете робити це вільно на багатьох сервісах.

Спроби заробити гроші та знайти підробіток можуть вимагати багато часу та зусиль.

Однак, почавши з одного джерела додаткового заробітку, і поступово збільшуючи їх число, заробляти можна значно більше.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu