Новини, Підприємництво, Стартапи

FoodTech по-британські: ТОП-10 інноваційних стартапів острівної держави

23 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Великобританія – один з провідних стартап-хабів, і тут базується безліч інноваторів зі сфери харчових технологій. За даними звіту Dealroom і Four Seasons Ventures, з 2015 по 2020 рр. в Європі з’явилися 9 єдинорогів в області FoodTech, особливо в сегменті доставки їжі. Ділимось з вами списком найперспективніших проєктів, за якими варто стежити.

Pizzapilgrims

Засновники: Том Елліот, Джеймс Елліот
Рік заснування: 2017
Інвестиції: немає даних

Сервіс призначений для замовлення справжньої неаполітанської піци в піцеріях і на заходах, що проходять по всій Великобританії. Щоб гарантувати свіжість продукції, компанія щодня закуповує інгредієнти для піци (в тому числі й безпосередньо з Італії).

Harvest London

Засновники: Кріс Девіс
Рік заснування: 2017
Інвестиції: немає даних

Мета проєкту – створити екологічну харчову систему. Стартап використовує такі сучасні технології сільського господарства, як гідропонне фермерство в контрольованому середовищі. Він працює в тандемі зі споживачами й виробляє продукцію тільки на запит, скорочуючи кількість відходів на старті харчового ланцюжка.

Small Robot Company

Засновники: Бен Скотт-Робінсон, Сем Уотсон Джонс
Рік заснування: 2017
Інвестиції: €2,2 млн

Щоб виробляти їжу екологічним шляхом, компанія розробила декілька невеликих роботів. Вони займаються посадкою, добривом і прополюванням – тепер ці процеси не вимагають людського втручання.

Airponix

Засновники: Майкл Ружі, Джон Прюер
Рік заснування: 2014
Інвестиції: немає даних

Airponix – біотехнологічна компанія, яка застосовує технології сільського господарства без використання ґрунту, щоб забезпечити підвищений урожай з мінімальним ризиком для фермерів. Отримані таким чином здорові злаки та харчові продукти не відчувають впливу кліматичних змін.

Aeropowder

Засновники: Райан Робінсон, Олена Дикманн
Рік заснування: 2016
Інвестиції: €50 тисяч

В основі проєкту ідея про те, що кількість ресурсів на землі обмежена. Стартап створює з пір’я ізотермічне пакування, що широко використовується в e-commerce. Компанія планує виробляти ще кілька продуктів з відходів, щоб збільшити позитивний вплив на навколишнє середовище.

Caulibox

Засновники: Джозефін Лян
Рік заснування: немає даних
Інвестиції: немає даних

Мета стартапу – скоротити кількість одноразового пластику в відходах, надаючи їжу на виніс в екологічній упаковці. Компанія виробляє недорогі ланч-бокси, які можна використовувати повторно.

Boo Chi

Засновники: немає даних
Рік заснування: 2017
Інвестиції: немає даних

Цей бренд добре відомий любителям ком буча (чайного гриба). Він використовує традиційні методи Далекого Сходу, щоб вирощувати смачний і корисний напій. Зараз в лінійці представлено п’ять смаків.

It’s Fresh

Засновники: Саймон Лі, Грег Паветт
Рік заснування: 2010
Інвестиції: немає даних

Продукція компанії виробляється за допомогою екологічних та відновлюваних матеріалів. Також стартап пропонує фільтри для поглинання газів, що виділяються при дозріванні, і підтримує свіжість фруктів і овочів.

3FBio

Засновники: Крейг Джонстон, Джим Лерд
Рік заснування: 2015
Інвестиції: €28 млн

Ця FoodTech-компанія виробляє екологічний білок з зерна. Етанол, побічний продукт реакції, ферментується за запатентованою технологією і використовується як паливо.

Mini Mealtimes

Засновники: Мері Фармер
Рік заснування: 2018
Інвестиції: немає даних

Це програма для Android і iOS, що допомагає батькам планувати раціон дітей. В рамках різних пакетів підписки вона надає консультації провідних дієтологів Великобританії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu