Гроші, Новини, Технології

Аналітики назвали 5 компаній, які першими досягнуть вартості $5 трлн.

14 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Згідно з новим прогнозом провідного європейського брокера XTB, першими глобальними компаніями, вартість яких подолає позначку $5 трлн, можуть стати Apple, Microsoft, Amazon, Tesla і Nvidia, пише Fast Company з посиланням на дослідження.

Аналітики XTB ґрунтувалися на історичних даних про ринкові капіталізації компаній, починаючи з 2010 року, а потім проаналізували їх середньорічні темпи зростання. Так, згідно з їх прогнозом, Apple може досягти вартості $5 трлн вже до 2028 року, Microsoft і Amazon – до 2035 року, Tesla і Nvidia – до 2066 року.

Крім основних претендентів, до кінця століття тих же успіхів зможуть досягти TSMC (до 2078 року), Tencent (до 2083 року) та UnitedHealth (до 2090 року). Berkshire Hathaway, Visa, Samsung, Home Depot та LVMH до 2100 року коштуватимуть трохи менше $4 трлн, вважають дослідники.

До списку також не потрапив Netflix. В XTB вважають, що у стрімінгового сервісу дуже велика конкуренція. Також не зможуть дотягнути до цієї позначки McDonald’s та Starbucks, оскільки, незважаючи на велику популярність, вони демонструють посередні показники.

Також у списку немає Saudi Aramco, Alphabet, PayPal, Alibaba, Meituan та Meta. Meta була на порозі $1 трлн, але після публікації звіту за четвертий квартал 2021 її акції впали на 23% і вона втратила $250 млрд вартості. Зараз капіталізація компанії становить лише $620 млрд.

Apple досягла $1 млрд капіталізації в 2018 році, а в 2021 продемонструвала один з найбільших приростів промислового індексу Доу-Джонса, який піднявся за рік на 41%. Також відмінною динамікою може похвалитися Tesla: у період з 2019 до 2021 року її ринкова вартість підскочила з $75 млрд до $1,1 трлн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu