Кар'єра, Новини, Пресрелізи, Студенту

Як вважаєте, скільки грошей вам потрібно для комфортного життя?

14 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

За даними дослідницької компанії Gradus Research, міське населення України вважає достатньою для комфортного життя суму в 25 тисяч грн на місяць. Водночас, що дуже цікаво, у молодого населення (18-24 роки) запит на зарплату, як і у старших (55-60 років), становить 20 тисяч, що менше за запит людей у ​​віці 35-54 років на 50%.

20-25 тисяч – тоді ви справжній українець!

35 тисяч? Вітаємо – ви киянин.

Прогнозовано, що більша кількість грошей потрібна для комфортного життя у Києві – мешканці столиці визначили щомісячну планку у розмірі 35 тисяч грн.

Після аналізу даних та їхнього порівняння із заробітними платами компаній, що представлені на LC Work, можна із впевненістю сказати, що IT-сфера, зокрема iGaming-напрям, не те що задовольняє запит українців, але й перевищує його у деяких випадках на 200-300%, що залежить від вашого досвіду та вмінь.

Бажана зарплата киянина відповідає середній стартовій ставці в iGaming. Отримувати її може спеціаліст, який пройшов профільні курси та має близько пів року досвіду. Тоді як на запит українців із регіонів може претендувати будь-який новачок із бажанням знайти роботу без досвіду.

У підсумку можна сказати, що бажаний рівень зарплати – показник відносний, адже він залежить не лише від рівня цін, а й від амбіцій та запитів кожної людини. Проте він частково відображає те, на якому рівні має триматися мінімальна зарплата в Україні. Ну а поки вона підніметься до потрібного рівня, чекати не обов’язково, головне – правильно обрати сферу діяльності, у якій всі зарплати можливі та реальні.

Цікаві вакансії можна переглянути на LC Work.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu