Новини, Пресрелізи, Стартапи

Призначено нового керівника напряму доставки їжі Bolt Food в Україні

15 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

У компанії Bolt призначили нового керівника сервісу доставки їжі з ресторанів Bolt Food. Ним став Іван Гринчук.

Новий керівник сервісу відповідатиме за розвиток Bolt Food в Україні, його експансію в інші міста, організацію бізнес-процесів і координацію роботи, а також управління командою.

Іван Гринчук прийшов у компанію Bolt зі сфери FMCG. Протягом 9,5 років він працював у компанії Nestle Ukraine, де керував відділом розвитку продажів бізнесу кави, а саме брендів Nescafe, Starbucks і Nescafe Dolce Gusto та запустив лінійку Nescafe Cappuccino на ринку України.

«Компанія Bolt має амбітні плани на 2022 рік. Ми впевнені, що призначення Івана Гринчука на посаду керівника напряму доставки їжі сприятиме подальшому розвитку сервісу та дозволить вивести Bolt Food в Україні на вищий рівень», ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

«Для мене це чудова нагода стати частиною згуртованої команди професіоналів і набути нового цікавого досвіду. Ми продовжимо розвивати сервіс Bolt Food із новими силами і в найближчому майбутньому зробимо його доступним для якомога більшої кількості українців», ― заявив керівник напряму доставки їжі Bolt Food в Україні Іван Гринчук.

Наразі сервіс Bolt Food доступний у 5 великих містах України ― Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі.

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― це мультидодаток, головна мета якого зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користується понад 100 млн осіб у 45 країнах Європи й Африки (понад 400 міст). За допомогою мультидодатка надається ціла низка послуг, таких як виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. На даний момент із компанією співпрацює понад 2,5 млн водіїв і 100 тис. кур’єрів по всьому світу.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu