Бізнес, Новини, Пресрелізи, Соціальні медіа, Спільнота

Не лайком єдиним: Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року

15 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Щорічна інвестиційна премія Mazepa Awards відкрила голосування за найкращого бізнес-інфлюенсера України. Голос за свого фаворита можна віддати на сайті НВ до 28 лютого включно.

У номінації «Бізнес-інфлюенсер» представлені десять фахівців, які щодня доносять українцям найсвіжішу інформацію про інвестиції, технології та важливість їх успішного злиття.

Не лайком єдиним: Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року - community, social-media, press-release, news, businessНе лайком єдиним: Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року - community, social-media, press-release, news, business

Серед номінантів відомі фінансисти, журналісти та маркетологи:

  • Андрій Федорів,
  • Сергій Фурса,
  • Олексій Тимофєєв,
  • Андрій Бродецький,
  • Ілля Кабачинський,
  • Станіслав Юрасов,
  • Михайло Сапітон,
  • Роман Судольський,
  • Владислава Зацаринна,
  • Любомир Остапів.

Лонґ-лист номінантів сформували генеральні партнери Mazepa Awards: компанії Concorde Capital, Roosh та Truman. Надалі аудиторія своїми голосами визначить шорт-лист з трьох номінантів. Переможця у номінації «Бізнес-інфлюенсер» обере журі з числа експертів у сфері бізнесу, інвестицій та технологій.

«Наші номінанти – люди, що формують порядок денний в інформаційному полі навколо інвестринку. Їхня експертиза не тільки розкриває фоловерам природу і значення багатомільярдних угод в технологічній сфері, але й впливає на спосіб інвестиційного мислення людей, що укладають ці угоди», – розповідає ініціатор премії Mazepa Awards Ігор Мазепа.

Всього премія Mazepa Awards нагородить переможців у 10 номінаціях. За претендентів у восьми категоріях вже можна проголосувати на офіційному сайті премії до 28 лютого включно.

Володаря Гран-прі – най-най серед всіх кандидатів – оберуть гості церемонії нагородження Mazepa Awards, що відбудеться 15 квітня.

Премію Mazepa Awards заснував Гендиректор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа. За більш ніж 17 років компанія залучила в країну понад $4 млрд інвестицій. За словами Мазепи, ця премія покликана нагородити компанії та людей, що вкладають в Україну не тільки гроші, а й частину свого життя.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu