Жінки, Кар'єра, Новини, Пресрелізи

Українок запрошують на безкоштовну онлайн-зустріч «Як жінці побудувати кар’єру в IT та знайти баланс між роботою та життям»

23 Лютого, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Міжнародна компанія-розробник рішень для забезпечення кібербезпеки GeoComply, а саме, представництво у Харкові, з метою допомогти українкам реалізувати себе у одній з найбільш швидко зростаючих галузей економіки проведе безкоштовну онлайн-зустріч «Як жінці побудувати кар’єру в IT та знайти баланс між роботою та життям».

Захід відбудеться 9 березня о 18:00.

Щоб прийняти участь у івенті, необхідно зареєструватись за посиланням
https://bit.ly/3Lxv2Lt

«Жінки в Україні та по всьому світу часто стикаються з різноманітними проблемами на своєму професійному шляху.  Необхідність йти в декретну відпустку, виховувати дітей, дбати про будинок часто лягає саме на жіночі плечі, через що навіть висококваліфіковані спеціалістки нерідко вимушені робити вибір між кар’єрою та особистим життям», – наголошують в GeoComply. «Ми мріємо допомагати жінкам у розв’язанні цих проблем, аби українки сміливіше будували власну кар’єру в IT, тому на зустрічі ми розкажемо як змінити підхід з «пора на роботу» на «пора реалізовувати свій потенціал», – кажуть організатори.

Українок запрошують на безкоштовну онлайн-зустріч «Як жінці побудувати кар’єру в IT та знайти баланс між роботою та життям» - press-release, news, career, zhinky

Експерти зустрічі:

Зоряна Борбулевич — професійна тренерка і фасилітаторка, коуч ефективної діяльності з восьмирічним досвідом в IT. А також — мама, волонтерка міжнародної організації та спеціалістка з дизайну мислення. За плечима експертки майже десяток професій за 20 років та робота з міжнародними організаціями й фондами в Азії, Європі, Африці, США та Лівані.

Юлія Ротко — психолог платформи Goodo та гештальт-терапевт, сертифікований профорієнтатор для дорослих. Понад 7 років займалась рекрутингом, управлінням персоналом та кар’єрним консалтингом у сфері IT.

Зоряна та Юля поділяться власним досвідом роботи у ІТ-галузі та розкажуть про різні шляхи самореалізації.

GeoComply — одна з найбільших міжнародних компаній-розробників рішень для забезпечення кібербезпеки і попередження цифрового шахрайства, що була заснована у 2011 році в Північній Америці. З 2012 року присутня в Україні – у партнерському R&D-офісі в Харкові працюють понад 160 фахівців різних напрямів. Офіси GeoComply функціонують в Канаді, США та В’єтнамі.

Серед клієнтів розробника такі гіганти світового ринку як: BBC, Warner Bros, Viacom і Amazon Prime, Draft Kings та ін. ПЗ компанії встановлено на 400+ мільйонах пристроїв по всьому світу.

Велику увагу компанія приділяє соціальним ініціативам. Зокрема вже кілька років ведеться плідна колаборація з державними та приватними некомерційними структурами, метою якої є боротьба із експлуатацією дітей в Інтернеті.

Також проводяться заходи на підтримку прав жінок. Компанія організовує соціальну допомогу для матерів-одиначок та жінок, що опинились у скрутних життєвих обставинах. Найкращою соціальною ініціативою завжди був і лишається власний приклад.

Наразі, в GeoComply вносять свій вклад 42% жінок, при тому, що середній показник для галузі становить 25%. При цьому 50% жінок виконують обов’язки на керівних позиціях. Компанія також має в планах найближчим часом розпочати програму з виплати стипендій на навчання студентам із малозабезпечених сімей.

Ще один напрямок гуманітарної діяльності GeoComply – допомога дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених родин, а також дітям з інвалідністю. Компанія допомагає дитячим будинкам, лікарням та профільним центрам. Крім того, в Україні фахівці підтримують десятки дитячих, юнацьких та студентських заходів, проводять безкоштовні майстер-класи та читають лекції, впроваджують навчальні та соціальні проєкти.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu