Війна

Допоможіть MacPaw врятувати життя цивільних людей в Україні

10 Березня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Громадська організація групи компаній MacPaw — ГО “Фонд Розвитку МакПау” — розпочала збір коштів на гуманітарну допомогу українцям у зонах бойових дій. 

З першого дня війни команда MacPaw допомагає Україні та українській армії через Фонд Розвитку МакПау: закуповує медичні товари та доставляє їх у лікарні, купує захисне спорядження, продукти та медикаменти для ЗСУ та підрозділів територіальної оборони, постачає військовим мобільні телефони, комп’ютери тощо.

Що таке Фонд Розвитку МакПау?

ГО “Фонд Розвитку МакПау” — це неприбуткова організація, створена у 2015 році, яка підтримує соціальні проєкти MacPaw в межах ініціативи MacPawCares. Лише в 2021 році MacPawCares реалізувала понад 30 соціальних проєктів в Україні.

Олександр Косован, CEO і Founder MacPaw:

“На жаль, не змігши досягти своїх цілей, Росія почала жахливий терор. Вони знищують нашу цивільну інфраструктуру та вбивають невинних людей. Їхня ціль — сіяти хаос в Україні. Вони хочуть нас злякати, щоб ми капітулювали. Але ми не здамося. Ми — сильний народ і дамо гідну відсіч.

Наразі багато організацій по всьому світу допомагають Україні, й ми вдячні за будь-який внесок, який допомагає українцям боротися з результатами агресії РФ. У той час як великі організації надають допомогу більш централізовано, наш Фонд дає змогу бути більш гнучкими та доставляти гуманітарну допомогу точково для тих, хто її потребує”.

Наш Фонд здатний швидко придбати за кордоном та доставити в Україну велику кількість гуманітарної допомоги (їжі, медичних товарів, засобів гігієни тощо).

Фонд Розвитку МакПау може обробляти запити та надсилати допомогу швидше, ніж більші організації, що може допомогти врятувати життя в умовах, коли не можна гаяти ані хвилини.

Більше деталей про Фонд — у блог-пості.

Зображення для висвітлення новини — на Dropbox.

До цього часу Фонд Розвитку МакПау фінансувався виключно за кошти групи компаній MacPaw та її засновника Олександра Косована. Група компаній й надалі продовжуватиме підтримувати Фонд, проте участь інших небайдужих людей та компаній дозволить нам допомагати значно більшій кількості людей.

Реквізити для допомоги

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ФОНД РОЗВИТКУ МАКПАУ”

ЄДРПОУ 39842414

п/р UA 33 300528 0000026002455012201

в АТ “ОТП БАНК”

Голова організації Манухіна Анна Андріївна

03150, м.Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 100

Ознака неприбуткової установи згідно рішення №1626504601269 від 05.12.2016 р.

Будемо дуже вдячні за поширення інформації про Фонд Розвитку МакПау!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu