Бізнес, Кар'єра, Новини, Розробникам

8 безкоштовних ресурсів для вивчення бізнес-англійської

29 Березня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Чим відрізняється Business English від General English? З якого рівня можна вивчати бізнес-англійську? Розповідає Ірина Смещук, директорка школи англійської мови Speaker English School, і ділиться безкоштовними ресурсами для самостійних занять наприкінці статті.

Сьогодні наша кар’єра не обмежується однією країною. Ми можемо переїхати на роботу за кордон, працювати віддалено з міжнародними командами, їздити у відрядження та на конференції. Звісно, якщо знаємо англійську і розуміємося на її діловому варіанті — Business English.

8 безкоштовних ресурсів для вивчення бізнес-англійської - developers, news, career, business8 безкоштовних ресурсів для вивчення бізнес-англійської - developers, news, career, business

Чим Business English відрізняється від General English?

 1. Лексикою та ідіомами. Business English вивчає як прості терміни, так і стійки вирази, які широко використовуються тільки у бізнес-оточенні.
 2. Граматикою. У бізнес-англійській частіше використовуються безособові форми дієслів, пасивні конструкції, модальні дієслова тощо.
 3. Офіційно-діловим стилем письмового та усного мовлення.
 4. Використанням кліше.
 5. Наявністю протоколу (у діловому листуванні, переговорах тощо).

Курс Business English зазвичай складається зі:

 • створення резюме англійською (в англомовного CV є немало нюансів та специфічної лексики);
 • підготовки до співбесіди англійською;
 • тренування презентацій (фрази для початку та структурування презентації, для управління увагою слухачів, підведення підсумків та пояснень);
 • тренування переговорів (виступи й обговорення тем, ділове листування й документація, телефонне спілкування, діловий етикет.

З якого рівня можна вивчати бізнес-англійську?

Братися до Business English варто тоді, коли ваш рівень загальної англійської досяг Intermediate. Це необхідно, щоб навчатися більш ефективно, правильно будувати речення та вільно використовувати ділову лексику без помилок.

І зверніть увагу, що зазвичай курси Business English НЕ включають у себе вузькопрофільні теми. Тому якщо вам потрібно прокачати англійську в конкретній сфері (бухгалтерія, юриспруденція, медицина, банківська справа), потрібно буде шукати тематичні курси.

Безкоштовні ресурси для самостійного вивчення Business English 

1. http://learnenglish.britishcouncil.org/business-english — загальна бізнес-англійська.

2. http://learnenglish.britishcouncil.org/professionals-podcasts — подкасти з Business English.

3. http://learnenglish.britishcouncil.org/business-magazine — матеріали про бізнес англійською.

4. http://www.bbc.co.uk/learningenglish/english/features/english-at-work — навчальні відео для вивчення Business English.

5. https://www.lexico.com/en/grammar/writing-a-cv-resume — поради HR-спеціаліста зі складання резюме.


Для створення CV англійською також можна використовувати такі додаткові ресурси: 

 • https://www.linkedin.com/ — соціальна мережа для ділового спілкування (такий собі Facebook для бізнесу). Тут можна скласти резюме, ще й експортувати дані у PDF-формат.
 • https://www.resume.com/ — один із найпростіших сайтів для створення резюме 17 мовами.
 • https://www.doyoubuzz.com/us/ — тут теж можна створити резюме та імпортувати його потім у LinkedІn.

6. https://www.roberthalf.com.au/career-advice/interviewhttps://outwittrade.com/job-interview-tips — секрети співбесіди англійською.

7. https://www.thebalancecareers.com/top-interview-questions-and-best-answers-2061225 — 10 найпопулярніших питань на співбесіді та відповіді на них.

8. А також, звичайно, всемогутній YouTube. Наприклад, зверніть увагу на відеоуроки з проведення презентацій та переговорів.

Або:

Business English — це універсальна мова бізнесу. Чим краще ви нею володієте, тим більше можливостей перед вами відкривається. Тож не зупиняйтеся, і ви точно досягнете своїх цілей!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu