Не забудьте поширити ❤️

Проєкт Ukraine War NFT — величезне об’єднання художників, маркетологів, копірайтерів та дизайнерів, які з усіх сил намагаються врятувати свою країну та хочуть зупинити війну за допомогою мистецтва й IT-технологій.

Проєкт включає колекцію NFT, спрямовану на підтримку України у війні з агресором. Виручені кошти підуть на допомогу постраждалим, біженцям, для потреб Збройних Сил України та інших захисників нашої країни.

Це не якась компанія, не фонд. Це зібрання небайдужих людей, які хочуть допомогти.

Вітаю! Мене звати Андрій, я учасник проєкту Ukraine War NFT.

Цей благодійний проєкт створено для збору коштів на потреби у боротьбі з російською агресією в Україні. Проєкт включає колекцію NFT, спрямовану на підтримку України у війні з агресором. Виручені кошти підуть на допомогу постраждалим, біженцям, для потреб Збройних Сил України та інших захисників нашої країни.

У проєкті Ukraine War NFT беруть участь художники, маркетологи, копірайтери та дизайнери, які з усіх сил намагаються врятувати свою країну та які хочуть зупинити війну за допомогою мистецтва та IT-технологій. Це не якась компанія, не фонд. Це зібрання небайдужих людей, які хочуть допомогти.

Збір коштів відбуватиметься прозоро. На платформі можна побачити всю звітність про рух пожертвуваних коштів.

Усе, що стосується руху зібраних коштів, абсолютно прозоро. Будь-яка інформація про купівлю NFT фіксується та виставляється на загальний огляд. Також, кожен бажаючий має можливість у режимі реального часу дивитися за аукціоном на OpenSea.

Більше дізнатися про проєкт можна за посиланням на сайті http://uawarnft.com/Обрати NFT з колекції для допомоги українській армії та потерпілим від війни — https://opensea.io/ukrwarnft

Соціальні мережі Ukraine War NFT

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu