Не забудьте поширити ❤️

Компанія Binance оголосила про запуск криптокарти Binance Refugee Card. Отримати її можуть усі поточні на нові користувачі з України, що були вимушені виїхати в одну з країн Європейської економічної зони (це країни ЄС, Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн).

Ключові факти

  • Криптокартка, яку Binance створила у партнерстві з Contis, дасть змогу переміщеним українцям здійснювати або отримувати криптовалютні платежі та робити покупки в ритейлерів у ЄС.
  • Отримання та використання картки безкоштовне. Щоб отримати Binance Refugee Card, біженцям потрібно буде використовувати наявний обліковий запис, зареєстрований в Україні, або зареєструвати новий обліковий запис Binance, використовуючи українську домашню адресу.
  • Біженці, які подали заявку на отримання криптовалютних карт Binance Refugee Card, отримають 75 BUSD, що еквівалентно $75, на місяць протягом трьох місяців. Криптовалюта BUSD буде автоматично конвертована в місцеву валюту під час оплати карткою.
  • Уточнено. Сама подача заявки на отримання криптокарти біженця не дає автоматичного доступу до пожертвувань. Кандидати спочатку мають бути верифіковані місцевою некомерційною організацією. Для верифікації, за межами України, українці можуть звернутися до iSans в Україні – «Palyanytsya» або «Rotary».

У Binance зазначили, що випуск криптокартки є частиною програми підтримки Binance для українців, які постраждали від війни. Компанія вже виділила $10 млн через Binance Charity на підтримку дітей та сімей переселенців в Україні та сусідніх країнах. Крім того, фонд Binance Charity створив криптовалютний краудфандинговий сайт «Фонд екстреної допомоги Україні», щоб люди з усього світу могли жертвувати криптовалюту на підтримку України. Він уже зібрав близько $1 млн.

З 9 березня Binance припинила підтримку транзакцій із картками Visa та Mastercard, випущеними в Росії. Крім того, у РФ не будуть недоступні транзакції, ініційовані фінансовими установами за межами країни.

Binance – найбільша у світі біржа для криптовалютних операцій. Компанію було засновано 2017 року. У листопаді 2021-го платформа щодня обробляла операцій на $76 млрд. Окрім торгівлі електронними грошима, Binance надає й інші послуги, залежно від регіону. В Україні, наприклад, доступні робота з фʼючерсами, відкриття фірмової картки та позики.

Нагадаємо, що з 25 квітня Binance наклала обмеження на усі акаунти користувачів з росії, на яких зберігаються криптоактиви вартістю понад 10 000 євро. Раніше компанія також виділила Україні $10 млн на гуманітарні потреби.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu