Не забудьте поширити ❤️

Мала академія наук України продовжує реалізовувати проєкт неймовірних освітніх можливостей для українців – онлайн лекції найвідоміших науковців світу.

В квітні відбулося 6 лекцій, записи яких доступні на каналі Малої академії наук у YouTube, а конспекти — на освітній платформі МАН.

А вже у травні слухачі «Лекцій майбутнього» дізнаються про обробку інформації, каталіз, корпоративну соціальну відповідальність, демократію та принципи роботи ООН і Ради безпеки, хворобу Паркінсона, космічний телескоп Вебба, персоналізовану медицину та ще про багато-багато цікавого!

«“Лекції майбутнього” — це освітня підтримка України від наукової спільноти світу, а також потужний інструмент поштовху української молоді до мрії. У квітні ми організували 6 лекцій від лауреатів з Азії та Європи, а у травні участь у проєкті погодили 14 лекторів із США», — зазначає заступник директора НЦ «МАНУ» з міжнародних відносин Євген Кудрявець.

Розклад онлайн-лекцій на травень:

📌 2 травня, 16:00

Тема: «4 мільярди років неправдивих новин: чого ми можемо навчитись із того, як живі істоти обробляють інформацію».

Лектор: Крейґ Мелло, володар Нобелівської премії з фізіології або медицини 2006 року за відкриття РНК-інтерференції — пригнічення експресії генів дволанцюговою РНК.

📌 3 травня, 17:30

Тема: «Наука без кордонів».

Лектор: Джордж Сміт, Нобелівський лауреат з фізики 2009 року за розробку оптичних напівпровідникових сенсорів — ПЗЗ-матриць.

📌 4 травня, 17:00

Тема: «Моє життя з наукою: від фізики до біології, від біології до хімії».

Лектор: Йоахім Франк, лауреат Нобелівської премії з хімії 2017 року за розвиток методу кріоелектронної мікроскопії.

📌 5 травня, 16:00

Тема: «Чому каталіз може змінити світ».

Лектор: Девід Макміллан, Нобелівський лауреат у галузі хімії 2021 року за розвиток асиметричного органокаталізу.

📌 6 травня, 16:00

Тема: «Безкорисність марних знань безперервна».

Лектор: Мартін Чалфі, лауреат Нобелівської премії з хімії 2008 року за відкриття і розвиток зеленого флуоресцентного білка.

📌 7 травня, 20:00

Тема: «Наукова освіта».

Лектор: Ліланд (Лі) Гартвелл, нагороджений Нобелівською премією з фізіології або медицини 2001 року за відкриття генів, що беруть участь у регуляції клітинного циклу, і внесок у його дослідження.

Мова лекцій: англійська (оригінал) + українська (синхронний переклад).

✅ Зареєструватися на «Лекції майбутнього» можна на сайті МАН. Шукайте «Розклад лекцій на травень» і вибирайте цікаву тему: https://bit.ly/3LIW9mh

Лекції безоплатні.

Стежте за новинами Малої академії наук України на сайті man.gov.ua й у соцмережах Facebook та Instagram 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu