Інвестиції, Криптовалюти, Новини, Технології, Топ

Топ-4 криптовалюти жовтня: аналітичні дані

08 Жовтня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Forbes Adviser дає свій топ-10 криптовалют, які могли б бути цікаві криптоінвесторам в жовтні. Але зі зрозумілих причин цей список варто підчистити від криптовалюти 2021 – біткоїна. Та й інших найбільш популярних.

Даний матеріал не є торговою рекомендацією, а наданий виключно з довідково-інформаційною метою. Будь-які вкладення в криптовалюту пов’язані з високими фінансовими ризиками. Більш того, не несуть ніяких гарантій повернення вкладеного капіталу.

Для аналізу криптоактивів будуть використані дані в тому числі з платного статистичного порталу Into The Block. На жаль, сайт має не всі монети.

Коротко: що відбувається з ринком

Важливо розуміти, на цей час світовий криптовалютний ринок – в корекції. Але на відміну від акцій компаній, що входять в індекс S&P500, більшість з яких зараз теж падають, ринок криптовалют схильний відновлюватися швидше. За рахунок того, що роздрібні інвестори активніше закуповують на падінні.

Які криптовалюти мають перспективи розвитку

Відповідно, на даному етапі логічний приплив в стейблкоїни. Найбільш усталеним крипто експерти називають Тезеро. Чому: по-перше, такі активи менш наражені на цінові коливання. По-друге, як коментує представник біржі ВайтБІТ, стейблкоїни для інвесторів – спосіб хеджування ризиків в моменти сильних коливань інших активів.

USDT

На підтвердження цього наводиться три факти. Перший – середній час утримання Тезеро на рахунку становить 2,7 місяців (по Into The Block). Другий: приплив USDT на біржі тільки з 3 на 4 жовтня виріс на 100%. З $328 млн до $736 млн. Третій – зростає число депозитів USDT під відсоток. Купити USDT з картки рекомендуємо на біржі AAX.

Важливо також, що впав показник числа адрес USDT з нульовим балансом. А саме з 39,17 тис. до 24.8 тис. за останні 3 місяці. На додаток, загальне число адрес з ненульовим балансом за останні пів року зросло з 2,89 млн до 3,73 млн (по Into The Block). Тобто в криптоактив приходять нові гроші, поки ринок консолідується.

Топ-4 криптовалюти жовтня: аналітичні дані - home-top, tech, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Fida криптовалюта

Далі: один з топових запитів Google – Bonfida (Fida). Криптовалюта вийшла на ринок влітку поточного року. За даними Coin Market Cap, орієнтована рентабельність інвестицій в актив (ROI) становить 9075%. Звичайно, важливо пам’ятати, що цей показник працює з тими інвесторами, які вклалися в проєкт з самого початку.

Від своєї нижчої ціни Fida криптовалюта виросла на 1848.08% на сьогодні (від $0,353 в грудні поточного року до $6,85 сьогодні). Так виглядає графік ціноутворення монети від початку виходу на ринок:

Топ-4 криптовалюти жовтня: аналітичні дані - home-top, tech, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Як пишуть priceprediction, в 2021 році актив не покаже надмірного зростання. Ймовірний середній рівень монети буде трохи вище, ніж зараз. В цілому масштабних злетів активу не віщують – до 2030 року не більш $200 за одиницю.

З новин 30 вересня лістинг монети провели топові криптобіржі. Відразу після цього курс монети виріс на 20%. Відповідно, з одного боку зміцнилася довіра спільнот до проєкту. Але з іншого – ймовірно, він не в малому ступені схильний до FOMO – синдрому втрачених можливостей.

Solana

Аналогічно Fida, показує динаміку зростання в останні 3 місяці Solana (SOL). В цілому цей проєкт відрізняється від попереднього – його рейтинг у світовій таблиці криптовалют – 6 місце (у Fida – 248). Максимальна ціна SOL була досягнута у вересні 2021 року – $214.96. На цей момент, як і Fida, монета у флеті.

Важливо підкреслити, що обидва згаданих активи рухаються практично крок в крок з першою криптовалютою. Для прикладу – графік по Солана:

Топ-4 криптовалюти жовтня: аналітичні дані - home-top, tech, news, kryptovalyuta, investytsiyi
На жаль, на даному етапі Into The Block не має даних щодо цих активів, тому на цьому аналіз монет буде обмежений.

ADA Cardano

Нарешті, кардано. На поточній ціні закупівель (в межах $1.86 – $2.52) більшість інвесторів знаходяться в прибутку (іншими словами «в грошах»). А саме 51,46%. Але важливо відзначити, що ще 48,5% знаходяться в збиткових позиціях. Відповідно, в моменті, коли вони отримають можливість вийти в безубиток, можливі продажі. Але тільки можливі.

Виходячи з цього, ймовірно корисними будуть дані Into The Block щодо формування зони опору (ймовірних продажів).

Топ-4 криптовалюти жовтня: аналітичні дані - home-top, tech, news, kryptovalyuta, investytsiyi
А саме:

$2,19 – $2,26: 1,9 млрд ADA, 76,5 тис. адрес;

$2,26 – $2,32: 100,8 млн ADA, 4,66 тис. адрес;

$2,32 – $2,39: 582,8 млн ADA, 60,62 тис. адрес;

$2,39 – $2,46: 655 млн ADA, 36,8 тис. адрес;

$2,46 – $2,52: 1,17 млрд ADA, 70,47 тис. адрес.

Варто відзначити, що волатильність криптоактиву в останній місяць впала зі 115% до 89,16%. Отже, в останній місяць інвестори оцінювали його як більш менш надійний. Але важливіший даний показник за рік (точніше, Year To Day). Подивіться на графік та оцініть самостійно (чорним виділена ціна, синім – волатильність).

Топ-4 криптовалюти жовтня: аналітичні дані - home-top, tech, news, kryptovalyuta, investytsiyi

Коротко можна зробити спостереження, що в цілому довіру до криптовалюти ADA Cardano зростає. Свідченням цьому показник зростання числа адрес з балансами. Ми говоримо про значний приріст за рік: з 635,6 тис. до 2,99 млн. Але на замітку також – зростання числа адрес з нульовим балансом. За останні 3 місяці їх число виросло з 10,3 млн до 13,87 млн. Особливо активний приріст спостерігався з серпня, коли кардано росла в ціні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu