Бізнес, Війна, Новини, Пресрелізи

Ленд-ліз для підприємців: реально чи ні?

04 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Українські підприємці почали роботу над аналогом ленд-лізу — спеціальною програмою відновлення бізнесу, яка буде спрямована на ті підприємства, які постраждали від війни. Щоб донести потреби українського бізнесу до міжнародних інституцій, почався збір реальних історій.

Якщо ваше підприємство постраждало від війни, поділіться про це, прикріпіть фото, розкажіть, чого потребуєте для відновлення бізнесу, заповнивши цю анкету: https://eskafinance.com/forma-informacii

Ленд-ліз для підприємців: реально чи ні? - press-release, news, vijna, businessЛенд-ліз для підприємців: реально чи ні? - press-release, news, vijna, business

Саме через розповідання історій вдасться достукатися до сердець посадовців і міжнародних партнерів. Щоб вони бачили, що являє собою війна. Що стояло за бізнесами, які втрачено. Якою важкою працею здобувались гроші на єдиний трактор у господарстві.

«Фактично, зараз ми збираємо історії підприємців, які постраждали від війни, щоб опублікувати, підготувати звіт по них і в прийнятному форматі доносити до західних партнерів. Програма повинна мати масовий характер, але стоятимуть за нею конкретні історії конкретних людей. Кожен підприємець має можливість поділитися своєю індивідуальною історією» — Антон Дядюра, підприємець.

Війна завдала великих збитків українському бізнесу. На жаль, але про допомогу постраждалим від держави поки не йдеться. Що робити таким підприємцям? Хто допоможе відновити й відбудувати все те, що зароблялося роками?

«Треба шукати нові шляхи співпраці та звертатися за допомогою до західних партнерів. Поки у держави немає ресурсу на вирішення всіх проблеми, ми виступаємо з приватною ініціативою. Україна перебуває в унікально жахливій ситуації, але й з унікальними можливостями. Мусимо цим скористатися» — Сергій Васьков, підприємець.

Партнерами у наданні привабливих умов для відновлення бізнесу можуть виступати європейські та американські банки, фонди, інші фінансові організації, виробники й постачальники техніки, лізингові та інші галузеві асоціації, тощо. Програма буде підготовлена за посередництва та фінансової участі української лізингової компанії «ЕСКА Капітал».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu