Новини

15 корисних сервісів і платформ для українців: безкоштовне навчання для бізнесу, пошук загублених тварин та інше.

08 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

На жаль, не перестають бути зайвими сервіси й платформи, що допоможуть підприємцям та іншим українцям справлятися з обставинами під час війни. Тут є безкоштовний доступ до API-сервісів, психологічна допомога під час стресу, сервіс пошуку загублених тварин, навчання для власників бізнесу та багато іншого. 

Сайт для пошуку інформації про зниклих та евакуйованих людей

Finders – сайт для пошуку інформації про зниклих та евакуйованих людей, що створив Favbet Tech. Зараз у базі сайту дані про понад 50 тис. зниклих людей.

Тут можна поділитися інформацією та відстежувати зміни статусу зниклих. Додатково є Telegram-бот, де можна залишити заявку про пошук людини й отримати сповіщення, коли з’явиться інформація в базі.

Безкоштовна платформа для допомоги біженцям із транспортом 

Pidvezu – сервіс, призначений для водіїв і пасажирів. Водії можуть безкоштовно розмістити свій маршрут і що й кого вони готові відвезти: людей, тварин, речі, продукти або щось інше, а пасажири можуть подати заявку на цей маршрут.

Для цього потрібно заповнити форму і вказати точки відправлення та прибуття. Сервіс має інтеграцію з Telegram.

Платформа для людей з інвалідністю від EnableMe Foundation

Тут усі охочі можуть отримати інформацію про фізичне та психічне здоров’я та всі необхідні послуги, контакти першої допомоги, поради й консультації експертів, інформацію щодо евакуації та біженства. Також вони отримують доступ до спільноти однолітків та експертів, щоб спілкуватися разом.

Досі вся необхідна інформація була розміщена розрізнено, на окремих сайтах і порталах, а не на єдиній платформі.

Сервіс пошуку загублених тварин 

Тут можна за декілька секунд створити оголошення або відфільтрувати наявні за містами завдяки зручному фільтру. Сервіс покриває 32 міста України: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Ірпінь, Бучу та багато інших.

Зараз творці платформи закликають ділитися інформацією про неї, щоб збільшити охоплення – так ще більше тварин знайдуть свого власника. 

Як свідомому бізнесу підтримати Україну пожертвами 

Платформу ReUkraine створили підприємці, що підтримують відновлення України. Вони закликають маленькі та великі бізнеси по всьому світу жертвувати до 1% від продажів на потреби України. 

«Підтримуючи Україну з допомогою донатів, ви збільшуєте кількість лояльних клієнтів і формуєте імідж свідомого бізнесу», – кажуть творці платформи. Про всіх учасників проєкту розповідають на сайті.

Онлайн-чат для бізнесу замість російських аналогів

Як говорять у Binotel, чат допоможе «злізти» з продуктів і сервісів країни-агресора на кшталт jivo, envybox, verbox, carrot quest. Online Chat – розумний віджет спілкування з клієнтами на сайті. Автоматично починає діалог з усіма відвідувачами та передає співробітникам для роботи.

При підключенні чату Binotel дає всім два місяці безкоштовно при оплаті першого. 

Безкоштовний доступ до API-сервісів

Айтівці з DM Solutions Group пропонують українським компаніям і волонтерам безкоштовний доступ до всіх своїх API-сервісів. Наприклад, до них входить повний та актуальний довідник поштових адрес України й інших країн Європи – з покриттям 99,5% території. У ньому також є GPS-дані, детальне ділення на сутності та інші напрацювання.

Фіксація порушень з боку бізнесів

Розробники компанії GoMage разом з українськими підприємцями та компаніями створили UkraineDataVerse. Це проєкт, мета якого фіксувати порушення з боку бізнесів, бойкотувати товари країни-агресора та надавати інформацію щодо перенесення підприємств і взаємодопомоги.

Спільнота, що поєднує замовників і постачальників

Спільнота закупівель APS налічує понад 60 тис. перевірених контрагентів по всій Україні. Щоб налагодити швидку комунікацію між замовниками та постачальниками, створили Telegram-канал «APS Разом 24/7». Достатньо залишити в каналі з допомогою Google-форми інформацію про потреби бізнесу або продукцію в наявності – і вам допоможуть.

Безкоштовна підтримка з digital-маркетингу

Її створила команда Elit-Webщоб допомогти українському бізнесу продавати в умовах воєнного часу. Експерти Elit-Web безкоштовно консультуватимуть бізнес, відповідатимуть на запитання про digital-маркетинг і ділитимуться корисною інформацією про стан ринку інтернет-маркетингу в Україні, Європі та США.

Кожен, у кого є запитання щодо SEO, контекстної реклами, просування в соцмережах тощо, може поставити їх через бота.

Безкоштовне навчання для власників бізнесу

Visotsky Consulting відкриває на рік навчальну програму посилення власників малого та середнього бізнесу вартістю $10 тис. Її можна пройти безкоштовно, якщо компанія зареєстрована в Україні, а її бізнес є етичним. У програмі власники отримають інструменти, що посилять їх як керівників і підготують до систематизації бізнесу.

Також експерти Visotsky Consulting раз на два тижні проводитимуть вебінари з розбором запитань підприємців щодо програми.

Допомога людям з деменцією під час війни

На платформі «Незабутні UNITED» зібрали ресурси для інформаційної, медичної і психологічної допомоги в Україні та за кордоном. Тут створили розділи «Допомога в Україні» та «Допомога за кордоном», де можна отримати безкоштовну консультацію лікаря або психолога онлайн.

Тим, хто залишився в Україні, допоможуть з переміщенням і поселенням, а також у пошуку ліків, які так само можна отримати безкоштовно. Окремо на сайті є покрокові поради для родичів, доглядальників, волонтерів по допомозі людям з деменцією в надзвичайних і стресових ситуаціях.

Безкоштовний курс із психологічної допомоги 

Курс від платформи онлайн-освіти Prometheus, повністю створений під час війни та знятий не в студії, а в домівках лекторів. Він практичний і заснований на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові ситуації.

Техніки та знання з курсу базової психологічної допомоги можуть не лише точково стабілізувати психіку, що знаходиться під дією стресу, а й завадити загостренню психологічних проблем та їх переходу у хронічну стадію.

Проєкт, що спрощує процедуру пожертв

Платформу Charity Hero позиціюють як проєкт допомоги в один клік. Його мета – зробити пожертву максимально простою. Достатньо відсканувати QR-код, перейти за посиланням, вибрати суму пожертви та зручну систему оплати.

Гроші будуть акумулювати на спеціальному рахунку. Потім волонтери закуповуватимуть на ці кошти товари, які є необхідними на цей момент і для конкретних цілей.

Безкоштовні консультації для українських модних брендів

Ідея належить LBK Agency, яке займається комплексним розвитком брендів і допомагає їм виходити на міжнародний та локальний ринки. Щоб підтримувати український малий та середній бізнес й українську індустрію під час війни, LBK анонсує другу хвилю безкоштовних консультацій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu