Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

Boosta запустила в Україні новий інвестиційний фонд – Burner

11 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Українська продуктова IT-компанія Boosta оголосила про запуск в Україні фонду Burner, який надаватиме SMART-інвестиції діджитал-проєктам на усіх стадіях розвитку (Idea, Pre-seed, Seed, Stage A).

Як повідомили UASpectr у фонді, Burner готовий інвестувати до $1 млн на старті з можливістю cash in фінансування до $3 млн упродовж 2 років від початку співпраці.

Boosta запустила в Україні новий інвестиційний фонд – Burner - startups, news, investytsiyi, businessBoosta запустила в Україні новий інвестиційний фонд – Burner - startups, news, investytsiyi, business

Як і чому зʼявився Burner

Напрямок інвестицій в стартапи почав розвиватися в Boosta з 2017 року. Серед проєктів, що вже отримали інвестиції – маркетплейс цифрового дизайну MasterBundles, SEO-агенція SeoProfy, iGaming-компанія AdlerTeam та інші. У цілому, з 2017 року було проінвестовано понад 10 проєктів.

Але в окремий фонд цей напрямок виокремився тільки зараз.

«Після проведення першої інвестиційної угоди до нас усе частіше почали звертатися команди, що потребували ресурсів на запуск нового проекту чи виведення вже існуючого на новий рівень. У певний момент ми зрозуміли, що наш досвід та ресурси можуть стати своєрідним трампліном для команд-початківців у виході на нові ринки та ефективного підкорення цілей», – пояснив Дмитро Бондар, співзасновник та радник інвестиційного фонду Burner.

У які проєкти інвестують

  • діджитал-проєкти;
  • орієнтація на ринки країн Західної Європи та Америки об’ємом від $300 млн;
  • робота у B2C чи B2C2C-форматі.

Особливу увагу засновники фонду планують приділяти проєктам напрямків iGaming, Crypto, Dating, Finance та Auto.

Щоб подати заявку на отримання інвестицій, необхідно заповнити форму на сайті фонду.

Про компанію Boosta

Boosta запустила в Україні новий інвестиційний фонд – Burner - startups, news, investytsiyi, business

brnr.co

Про Boosta

Boosta – IT-компанія, що створює та розвиває різноманітні digital-продукти (SEO, iGaming, ессе «під ключ»), заробляючи близько $20 млн на рік. Основний дохід Boosta отримує від проєктів у сфері ессе та гемблінгу. На ринку ессе Boosta входить в топ-3 компаній світу. На 2020 рік в компанії працювало понад 600 співробітників. Про це засновник Boosta розповідав в інтервʼю Точка G, коротку витримку можна прочитати тут.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu