Кар'єра, Новини, Студенту

GlobalLogic відкрила доступ до свого IT-курсу. Кому корисний та як записатися?

15 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Міжнародна IT-компанія GlobalLogic створила курс IT Basics Course. Він дає базові навички та знання для старту кар’єри в IT-галузі. Курс є безоплатним, для доступу до нього потрібно лише зареєструватися на сайті.

GlobalLogic створила курс для молоді IT Basics Course. У ньому тренери діляться базовими знаннями для роботи в IT-галузі. Крім того, є лекції про soft skills і корисні інструменти для навчання й роботи онлайн. Сам курс проходив у березні та квітні. Але зараз всі записи лекцій можна переглянути на YouTube-каналі IT Basics Course.

Там можна знайти дев’ять вебінарів про управління проєктами в IT, базові навички введення перемовин, емоційний інтелект тощо. Найкраще курс підійде для студентів і тих, хто цікавиться кар’єрою в IT.

Що відомо про компанію

GlobalLogic — це міжнародна компанія-розробник програмного забезпечення, яку наприкінці весни купив японський конгломерат Hitachi. В Україні компанія має центри розроблення в Києві, Харкові, Львові (два) та Миколаєві. Також, за даними порталу DOU, GlobalLogic входить у трійку найбільших IT-компаній України.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu