Бізнес, Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Стартапи

Компанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні

26 Травня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Українська компанія MacPaw стала найбільшим інвестором проєкту Промприлад.Реновація в Івано-Франківську. Під час війни компанія інвестувала $1 млн у розвиток центру, збільшивши загальну суму своїх інвестицій у проєкт до $1,5 млн.

Кошти спрямують на ревіталізацію корпусів А, В і В1, де буде створено центр підтримки бізнесу, офіси інноваційних компаній, великий коворкінг, центр промоції читання, фудмаркет та артцентр. Ці корпуси планують відновити до кінця 2022 року. Проєкт реалізовуватимуть поетапно, зважаючи на пріоритети в умовах війни.

Компанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні - startups, press-release, news, investytsiyi, businessКомпанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні - startups, press-release, news, investytsiyi, business
Компанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні - startups, press-release, news, investytsiyi, business

Логотип Промприлад

Мета проєкту — створити умови й можливості, за яких українські компанії, підприємці й спеціалісти з різних галузей залишатимуться і працюватимуть в Україні, і таким чином, будуть підтримувати економіку країни під час війни та її відновлення після перемоги.

Проєкт буде комплексним: на території Промприладу створять близько 3500 робочих місць, а також готель та хостел-колівінг для команд і фахівців. Загалом від початку реалізації проєкт вже залучив $12,5 млн від 1186 приватних інвесторів та компаній з України та світу. Станом на 26 травня залишилося залучити ще $2,5 млн інвестицій.

Компанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні - startups, press-release, news, investytsiyi, business

ПромБар

Компанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні - startups, press-release, news, investytsiyi, business

Як виглядає Промприлад з неба

Компанія MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру Промприлад.Реновація, щоб бізнеси й таланти залишалися в Україні - startups, press-release, news, investytsiyi, business

Будівництво 2022

За результатами дослідження компанії Gradus Research, війна cповільнила, зменшила або призупинила роботу 86% українських компаній. Розвиток проєктів, які підтримують діяльність бізнесу в тилу і допомагають реалізувати економічний потенціал України, є критично важливим.

«Промприлад — унікальний проєкт для розвитку України, який MacPaw підтримує з 2019 року. У час війни Промприлад став прихистком для команд українських компаній, які через складні умови були змушені переїхати. Я вірю в потенціал та місію проєкту. Make Impact є однією з головних цінностей MacPaw, а Промприлад.Реновація змінює не лише регіон, а й впливає на розвиток усієї країни. Спільно ми хочемо створити такі умови, щоб талановиті й креативні люди залишалися в Україні, а компанії — відновлювали свою діяльність і підсилювали економічний фронт нашої боротьби, — каже Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw. — Розбудова проєкту допоможе швидше відновити економіку країни й побудувати Україну майбутнього».

«MacPaw є нашим стратегічним партнером від початку розвитку проєкту. Компанія підтримала нас дуже важливою інвестицією як на етапі викупу заводу, так і зараз, в умовах війни. Для нас також важливим є те, що MacPaw — це приклад нової української компанії з високоінтелектуальним продуктом, що завойовує глобальні ринки. Саме такі компанії вже зараз починають народжуватись та, сподіваємось, будуть доростати до подібного успіху в екосистемі Промприладу», — ділиться CEO Промприлад.Реновація Юрій Филюк.

Співпраця MacPaw і проєкту Промприлад розпочалася у 2019 році, коли MacPaw вперше інвестувала в розвиток центру. Напередодні повномасштабного військового вторгнення Росії частина команди MacPaw переїхала до Івано-Франківська й продовжила працювати в коворкінгу Промприладу.

Як компанія, MacPaw залишається й працює в Україні, розробляє нові корисні програми, такі як SpyBuster i Together App, і допомагає українцям у зонах бойових дій через MacPaw Development Fund.

Про MacPaw

MacPaw —  українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України, тому підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії. З перших днів війни компанія передала на медичні засоби і допомогу військовим більш ніж $5 млн. Частину коштів зібрали завдяки благодійному фонду компанії MacPaw Development Fund, створеному в 2015 році для втілення соціальних проєктів MacPaw.

Про Промприлад

Промприлад.Реновація — інноваційний центр, який створюється на базі старого заводу в Івано-Франківську та працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки, урбаністики, сучасного мистецтва та освіти. Це проєкт зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають кошти в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів.

Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який здобув міжнародну підтримку, був представлений на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, верхній палаті парламенту Великої Британії, у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні тощо.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu