Бізнес, Криптовалюти, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Стартапи

Штучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні

03 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Мільйон унікальних NFT, згенерованих штучним інтелектом, створено з метою увічнення української культури на блокчейні та збору коштів для надання допомоги та відновлення України.

Український суверенітет, демократія, земля, люди та культура витримали жорстокий напад з боку Росії в останні місяці. Тепер нова глобальна коаліція ШІ-митців, цифрових новаторів, освітян і прихильників з усього світу об’єднується, щоб представити MINT FOR UKRAINE. Це перша у своєму роді NFT колекція з мільйона екземплярів, створена штучним інтелектом заради збереження українського мистецтва та збору коштів на допомогу. Всю колекцію можна переглянути за посиланням.

Штучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, businessШтучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, business

«Без культури немає нації. Тепер за допомогою штучного інтелекту та блокчейну ми маємо шанс зробити так, щоб частинки України назавжди залишилися у світовій історії. Поки ми боремося за свободу нашої країни, приєднуйтесь до нас у боротьбі за нашу культуру та допоможіть Україні», – зазначив Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, колишній міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, а також Доцент економіки Піттсбурзького університету.

Спільними зусиллями чотирьох українських Міністерств (цифрової трансформації, культури, охорони здоров’я, закордонних справ), Фонду Київської школи економіки, Artificial Intelligent Mind Collective, Ukraine.ua, Reface, Polygon, Polygon Studios та OpenSea порушуються всі правила типового запуску NFT. #MintForUkraine – це не лише найбільша колекція мистецтва в історії, що містить мільйон екземплярів, її також можна замінтити, тобто викарбувати, безкоштовно.

Кожен NFT розповідає історію надії українському народу та всьому світу.

Колекція створена художником-візіонером Філом Босуа та штучним інтелектом. «Я думаю, що співпраця людини та штучного інтелекту – це наступний великий мистецький рух. Тепер у нас є безпосередній перехід від думки до виразу, і ми здатні створювати стільки мистецтва, скільки можемо уявити. Коли ми поєднуємо ці ідеї з глобальною культурною кризою, мистецтво має здатність викликати зміни в масштабах, які ми не могли собі уявити», – коментує Філ.

Ця колекція NFT призначена не лише для криптоспільнот. Оскільки напад на Україну впливає на всіх нас, @MintForUkraine запрошує будь-кого замінтити картини безкоштовно, легко створивши гаманець і пожертвувавши кошти через вибрану валюту або криптовалюту. Вебсайт містить інструкцію для новачків крипто- або web3 простору, спираючись на теми проєкту, з метою залучити всіх охочих допомогти Україні захистити та зберегти її культуру.

Крім того, вперше партнерство з NFT маркетплейсом OpenSea спрямовує 100% усієї вартості перепродажу на допомогу. Таким чином кожна NFT стає перманентним засобом збору коштів для надання допомоги.

До 10% пожертв піде на підтримку української культури (митців та культурних закладів), а решта 90% – на гуманітарну підтримку України через перевірену мережу благодійних організацій. Допомога включає постачання медичних аптечок, медичну та гуманітарну підтримку громадянам України, гранти для студентів, науковців та технічних спільнот, робота яких була порушена вторгненням Росії.

Надалі кошти будуть використані на проєкти відновлення України. Станом на 18 квітня 2022 року Київська школа економіки оцінює вартість пошкодженої інфраструктури в 85 мільярдів доларів. Український уряд зазначає, що для відновлення країни знадобиться щонайменше 600 мільярдів доларів США, включаючи сотні шкіл, лікарень та тисячі зруйнованих житлових будинків.

«Ворог, поглинутий своєю істеричною ненавистю до України, намагається знищити все: наше минуле, наше сьогодення, наше майбутнє. Ми повинні все це відстояти», – підкреслив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Мінтити можна з 28 квітня – долучайтесь за посиланням.

Про Київську школу економіки як партнера-засновника:

У світі, де стикаються економічні, політичні, технологічні та природні сили, Київська школа економіки є одним із найсильніших навчальних закладів бізнес-освіти в Україні. Київська школа економіки допомагає будувати інтелектуальний фундамент для сильної та інноваційної економіки України, поєднуючи реальних практиків, провідних експертів у бізнес-освіті, інтелектуальну суворість та академічну досконалість.

Штучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, businessШтучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, businessШтучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, businessШтучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, businessШтучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, businessШтучний інтелект створив найбільшу в історії NFT колекцію мистецтва для допомоги Україні - startups, community, press-release, news, kryptovalyuta, business

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu