Додатки, Новини, Пресрелізи, Технології

Додаток ClearVPN від MacPaw отримав міжнародну нагороду у сфері інформаційної безпеки

10 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

ClearVPN, VPN додаток від української компанії MacPaw, став переможцем міжнародної нагороди Global Infosec Awards, яка відзначає знакові продукти у сфері кібер- та інформаційної безпеки. Судді — сертифіковані експерти у сфері security — назвали MacPaw — Hot Company 2022 у категорії VPN.

Це ювілейний, 10-ий, рік нагороди, започаткованої виданням для IT професіоналів, Cyber Defense Magazine, у 2012 році. У списку переможців серед інших категорій опинилися такі компанії, як: 1Password, KnowBe4, Microsoft та інші відомі міжнародні бренди.

ClearVPN допомагає користувачам залишатися у безпеці онлайн шляхом активації спеціальних шорткатів — швидких рішень — за допомогою яких користувач в один клік може зашифрувати з’єднання, при цьому зберігаючи його високу швидкість. Крім того, ClearVPN має сувору no-logs політику, не збирає жодної інформації, пов’язаної з діяльністю своїх користувачів, а також на додаток до IPSec IKEV2 та OpenVPN використовує власний протокол шифрування.

Додаток ClearVPN від MacPaw отримав міжнародну нагороду у сфері інформаційної безпеки - tech, press-release, news, dodatkyУ липні 2021 року ClearVPN був відзначений міжнародною нагородою CyberSecurity Breakthrough Awards в категорії Mobile VPN Solution of the Year.

Під час війни ClearVPN став безкоштовним для українців і запустив програму партнерств з недержавними організаціями, які зможуть отримати безкоштовні ліцензії на користування продуктом.

Додаток ClearVPN від MacPaw отримав міжнародну нагороду у сфері інформаційної безпеки - tech, press-release, news, dodatky

Про ClearVPN

ClearVPN, запущений у 2020 році, — це просте у використанні VPN-рішення для користувачів, які хочуть отримувати будь-який контент онлайн без перешкод та мати надійний захист в інтернеті.

Про MacPaw

MacPaw —  українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. За майже 14 років на ринку MacPaw запустила понад 10 продуктів, серед яких — CleanMyMac X, Setapp, Gemini Photos та ClearVPN. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Під час війни MacPaw створила SpyBuster — програму для захисту даних користувачів від російських кіберзагроз, Together App — для чекінів робочих команд під час війни, а також зробила безкоштовним для українців додаток ClearVPN.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu