Безпека, Війна, Додатки, Новини, Пресрелізи

Розширення SpyBuster для Google Chrome допомагає захищати особисті дані під час вебсерфінгу

14 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

MacPaw випустила розширення SpyBuster для браузера Google Chrome з інтерактивною мапою вебз’єднань із серверами по всьому світу і повідомленнями про потенційно небажані з’єднання.

У березні 2022 року у відповідь на вторгнення росії в Україну, інженери MacPaw із команди Technology R&D розробили застосунок SpyBuster, щоб допомогти користувачам захистити особисті дані від російського законодавства, яке може не відповідати особистим стандартам кібербезпеки. Річ у тому, що [Закон Ярової] надає ФСБ та іншим правоохоронним органам нелімітований доступ до будь-яких даних користувачів, що зберігаються на серверах, розташованих в росії, навіть без рішення суду.

Розширення SpyBuster для Google Chrome допомагає захищати особисті дані під час вебсерфінгу - press-release, news, dodatky, vijna, bezpeka

SpyBuster від MacPaw — це безплатна антишпигунська програма для Mac, яка допомагає користувачам без зусиль захищати свої дані, видаляючи застосунки та блокуючи вебз’єднання, які надсилають дані на сервери, розташовані в росії та білорусі, або будь-яким чином пов’язані з росією.

Відтепер SpyBuster підтримує безпеку та конфіденційність користувачів від кіберзагроз, які можуть надходити з росії та білорусі, не лише на Mac комп’ютерах. Розширення SpyBuster для Google Chrome допоможе користувачам на всіх платформах, які підтримують браузер, вільно контролювати вебз’єднання та процеси передачі даних, щоб підвищити захист персональної інформації від потрапляння в чужі руки.

Розширення SpyBuster для Google Chrome допомагає захищати особисті дані під час вебсерфінгу - press-release, news, dodatky, vijna, bezpeka

SpyBuster для macOS вказує, чи підключаються застосунки на Mac до небажаних серверів, тому підсвічує користувачам лише що браузер здійснює такі з’єднання. Тим часом браузерне розширення SpyBuster показує, куди надсилаються дані користувача під час вебсерфінгу у браузері Google Chrome і може точно визначити, який саме сайт встановлює небажані з’єднання. А інтерактивна мапа всередині розширення дозволяє користувачам бачити, куди відправляються особисті дані в режимі реального часу для кожної окремої вкладки.

У той час як застосунок SpyBuster для Mac має функцію блокування небажаних з’єднань або миттєвого видалення програм, розширення для Google Chrome лише інформує про потенційно небезпечні з’єднання. Однак, у меню розширення SpyBuster «More Info» додані інструкції з блокування сайтів у Google Chrome. Таким чином, аналогічно як і в додатку на Mac, користувач самостійно вирішує довіряти власні дані серверу чи ні.

Згідно зі звітом Microsoft Digital Defense Report 2021, 53% усіх кібератак відбувається з росії. У першу трійку країн, на які припадає більшість російських кібератак, входять США, Україна та Велика Британія. Тому SpyBuster – це актуальний превентивний додаток для користувачів з усього світу.

Частина технології SpyBuster була інтегрована в CleanMyMac у новій категорії програм в модулі Uninstaller — Suspicious. У категорії Suspicious користувачі можуть знайти програми, розроблені або розміщені в росії та білорусі, оскільки вони можуть загрожувати Mac або безпеці даних.

Доступність

Мінімальна версія Google Chrome – 92

Встановити розширення SpyBuster для Google Chrome

Про MacPaw

MacPaw — українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

В умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну, кіберпростір став другим фронтом, інженери MacPaw все більше фокусуються і застосовують свої знання та експертизу для створення рішень, які допоможуть користувачам захистити персональні дані від кіберзагроз з боку росії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu