Гроші, Інвестиції, Новини, Пресрелізи, Стартапи

В Україні з’явився ще один стартап-єдиноріг. Що відомо?

17 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Український сервіс автоматизації робочих процесів AirSlate підняв раунд інвестування на $51,5 млн. Оцінка компанії перевищила $1 млрд, що робить її четвертим українським єдинорогом. Про це повідомляє TechCrunch.

Що сталося

Українська компанія AirSlate залучила $51,5 млн інвестицій. У проєкт вклалися G Squared та нещодавно створений фонд UiPath Ventures, для якого AirSlate став першим портфельним стартапом. Раніше компанія вже залучала раунди на $30 млн та $40 млн. Після останнього етапу інвестування її оцінка перевищила $1 млрд, що дає змогу їй приєднатися до Grammarly та GitLab у списку єдинорогів українського походження.

  • Раунд об’ємом $51,5 млн. До цього компанія вже залучала два раунди на $30 млн та $40 млн.
  • Інвестори — G Squared та новостворений інвестиційний фонд компанії UiPath — UiPath Ventures.
  • Завдяки отриманим інвестиціям компанія AirSlate отримала статус “єдинорога”, її оцінка перевищила $1,25 млрд. Це один з небагатьох українських стартапів, що має таку високу оцінку.

Що відомо про стартап

AirSlate заснував 2008 року Вадим Ясиновський. Спочатку сервіс мав назву PDFfiller та був заточений під створення інструментів для редагування PDF-файлів. 2012 року до проєкту долучився Боря Шахнович. Тоді ж і змінили назву стартапу.

За словами засновника, сьогодні понад 900 000 клієнтів та 100 млн користувачів у всьому світі використовують рішення AirSlate для управління робочими процесами для збору електронних підписів, управління документами та багато іншого.

В Україні з’явився ще один стартап-єдиноріг. Що відомо? - startups, press-release, news, investytsiyi, groshi

Серед попередніх інвесторів AirSlate — інвестиційний фонд Horizon Capital, який успішно інвестував у компанію близько $10 млн (оцінка AIN.UA) ще у 2019 році. Для місцевого інвестфонду угода більш ніж успішна: Horizon Capital зробив не менш як “п’ять іксів”, поділився з AIN.UA один з учасників ринку. І це далеко не кінець, оскільки компанія продовжує активно зростати.

Для України це по суті четвертий великий єдиноріг. Попередні три — GitLabPeople.ai та Grammarly, оцінка останнього — більше $13 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu