Новини, Пресрелізи, Стартапи, Технології

NFT-арт про війну. Український стартап ZibraAI запускає благодійний NFT-проєкт “Sirens Gallery”

17 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

“Sirens Gallery” – це галерея NFT-зображень, згенерованих за допомогою унікальної технології на основі штучного інтелекту. Мета проєкту – через продаж NFT зібрати кошти для допомоги жертвам війни та вирішення гуманітарної катастрофи в Україні. Абсолютно всі гроші, отримані від продажу зображень, будуть спрямовані до українських благодійних фондів Dobro.ua та Unchain.fund.

Чому “Sirens Gallery”?

24 лютого, кожен українець прокинувся від сирен. Їхній звук закарбувався в пам’яті українців назавжди і вже чотири місяці не стихає по всій території України.

“Вже кілька місяців поспіль, на наших очах розгортається жахлива гуманітарна катастрофа, до якої призвело вторгнення рф. Ми не можемо стояти осторонь і хочемо долучитись до подолання її наслідків, а також допомогти Україні у післявоєнній відбудові. Для цього команда українського стартапу ZibraAI вирішила використати свій досвід роботи з технологіями штучного інтелекту та створила благодійний NFT-проєкт “Sirens Gallery”. Ми хочемо розповісти про сміливість українців і назавжди записати історію цієї війни у блокчейн,”  – коментує запуск проєкту “Sirens Gallery” документує сюжети основних подій цієї війни. NFT-роботи у колекції Sirens Gallery – це згенеровані нейромережею картини, які зображують основні події війни рф проти України у хронологічному порядку.

NFT-арт про війну. Український стартап ZibraAI запускає благодійний NFT-проєкт “Sirens Gallery” - tech, startups, press-release, news

Мистецтво та штучний інтелект

“Sirens Gallery” документує сюжети основних подій цієї війни. NFT-роботи у колекції Sirens Gallery – це згенеровані нейромережею картини, які зображують основні події війни рф проти України у хронологічному порядку.

Команда проєкту розробила технологію на основі штучного інтелекту: зібрала і описала 150 найважливіших подій війни, а нейронна мережа згенерувала цифрові зображення на основі текстових описів. До галереї увійшли сцени боротьби за Гостомельский аеропорт, атаки «русского корабля» на острів Зміїний та багато інших доленосних подій цієї війни, які визначили хід нашої історії.

Загалом в галереї буде представлено 1991 зображення найбільш знакових подій війни, які можна буде придбати у вигляді NFT-токенів. Мінімальна стартова ціна за один NFT – еквівалентна $100. Найдорожчий NFT коштуватиме $10 000.

NFT-арт про війну. Український стартап ZibraAI запускає благодійний NFT-проєкт “Sirens Gallery” - tech, startups, press-release, news

Де придбати NFT-токени?

Продаж NFT-зображень буде організований у три етапи. Перша колекція міститиме 661 роботу і буде доступна на сайті sirens.gallery з 24 червня.

Куди підуть зібрані кошти?

100% коштів від продажу NFT-робіт будуть передані на благодійність – гуманітарну допомогу постраждалим від війни українцям та відбудову українських міст. Благодійними партнерами проєкту стали найбільша українська благодійна платформа dobro.ua та фонд Unchain.

Проєкт “Sirens Gallery” створений за сприяння Міністерства цифрової трансформації та у партнерстві з технологічною компанією Roosh, креативною студією Twid, компаніями Near Foundation, Galactic3, Reface, Powder, Darewise та Sloyd.

“Технологія блокчейну та NFT вже довели свою ефективність для збору коштів на підтримку України. Створивши NFT-галерею “Sirens Gallery”, ми прагнемо допомогти постраждалим від війни українцям та містам, а також об’єднати спільноту сучасних митців та представників технологічної індустрії навколо захисту цінностей, за які бореться Україна. І врешті решт – показати світові Україну такою, якою бачимо її ми: сміливою, як ніколи об’єднаною та технологічно-розвиненою”,  – додає Сергій Токарєв, інвестор та Founding Partner в Roosh.

“Наш меседж до всієї Web3 спільноти незмінний – пам’ятати, що у нас є інструменти для створення більш справедливих та стійких систем, і використовувати їх. Кожен із нас має зробити свій внесок, аби об’єднаними зусиллями розірвати ланцюг страждань українців.” – коментує Рев Міллер, співзасновник Unchain Fund.

Про ZibraAI

ZibraAI – це український deep tech стартап, що створює технології та продукти на основі штучного інтелекту для індустрії розробки ігор. Унікальна ML-технологія, розроблена командою ZibraAI, дозволяє суттєво оптимізувати фізику ефектів, покращити графіку та ефективність роботи з 3D. ZibraAI є частиною технологічної екосистеми компанії Roosh.

Про Roosh

Roosh – це українська технологічна компанія, яка інвестує і запускає проєкти у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До технологічної екосистеми Roosh входять: стартапи Reface та ZibraAI, венчурна студія Pawa, венчурний фонд Roosh Ventures, проект AI HOUSE та технологічний університет SET University.

Про Unchain Fund

Unchain Fund –  глобальна благодійна організація, яка збирає та координує кошти для гуманітарної допомоги в Україні. Завдяки технологіям Blockchain і Fintech, на яких базується робота фонду, кошти розподіляються безпосередньо серед українців, які цього потребують найбільше, прозорим способом. Unchain Fund вже розприділив на різні види гуманітарної допомоги майже $10 мільйонів. Фонд отримав підтримку та пожертви від  багатьох міжнародних організацій та окремих осіб, включаючи Vitalik Buterin, Illia Polosukhin, NEAR Protocol, Polygon, Solana, Pool Together, Stefan George, pet3rpan.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu