Благодійність, Війна, Новини, Спільнота

Благодійний розіграш піна від Apple для допомоги Україні від Technological R&D Lead MacPaw Сергія Кривоблоцького

22 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Сергій Кривоблоцький, Technological R&D Lead MacPaw, запустив благодійний розіграш оригінального піна від Apple з конференції для розробників WWDC19 у формі українського прапора. Усі зібрані кошти підуть на засоби захисту і тактичної медицини для українських захисників. 

Розіграш проходитиме на сторінці Сергія в Twitter з 22 по 24 червня.

Щоб долучитися, потрібно до 24 червня 10:00 (за київським часом) :

  1. Задонатити будь-яку суму в MacPaw Development Fund

  2. Відповісти у цьому Twitter-треді: “donated + #PinToWin🇺🇦 ”

У п’ятницю, 24 червня, через random.org Сергій обере переможця, який отримає пін.

Фото піна можна знайти за посиланням.

Благодійний розіграш піна від Apple для допомоги Україні від Technological R&D Lead MacPaw Сергія Кривоблоцького - community, news, vijna, charity

Чому сьогодні?

  • 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто боровся за рідну країну в 1941-1945 роках та чиє життя забрала німецько-радянська війна. Цей день набув подвійного значення. Адже понад 80 років потому українці знову змушені відважно повстати проти ворога. І в цій боротьбі Україна потребує підтримки.

  • 6-10 червня пройшла WWDC22 в офлайн-форматі вперше за останні три роки. Проте війна не дала можливості більшості українських розробників потрапити на неї чи на інші міжнародні технологічні конференції. Замість підкорення технологічного світу, українці змушені захищати свою землю, кожен на своєму фронті. Символічний пін з WWDC19 став нагадуванням про спокійне життя та свободу в плануванні свого майбутнього.

Будемо вдячні за поширення новини. Завжди рада відповісти на будь-які запитання.

MacPaw Development Fund – благодійний фонд компанії MacPaw, створений для реалізації соціальних і благодійних проєктів. З початком російської агресії Фонд закуповує і передає захисне спорядження й засоби тактичної медицини для українських військових. Компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більше 5 млн доларів.

Разом до перемоги!🇺🇦

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu