Новини

Організації United for Ukraine та BRYTER об’єднують переміщених осіб з юристами та надають інформаційну допомогу за підтримки IRC та Google.org

30 Червня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Громадська організація United for Ukraine (UfU), яка зокрема забезпечує інформаційну підтримку та допомагає тимчасово переміщеним особам, і BRYTER, платформа автоматизації послуг, об’єднали зусилля, щоб надавати швидкі та комплексні послуги. Міжнародний комітет порятунку (IRC) та програма Google.org Fellowship підтримують ці зусилля. 

Організації допомагають переміщеним особам отримати критично важливу інформацію

Організації United for Ukraine та BRYTER об’єднують переміщених осіб з юристами та надають інформаційну допомогу за підтримки IRC та Google.org - newsПонад 14 мільйонів людей покинули свої домівки після вторгнення росії в Україну. Агентство ООН у справах біженців зазначає, що станом на 27 травня 6,7 мільйона біженців виїхали з України в сусідні країни, а 8 мільйонів людей є внутрішньо переміщеними особами. Попит на обґрунтовані рішення, безпечне житло, гуманітарну допомогу та юридичні консультації зростає з кожним днем.

«Щоб надавати українцям юридичну допомогу, ми заручилися підтримкою 200 юристів уже на третій день війни. Зараз ми співпрацюємо з міжнародними юридичними компаніями, бутиковими юридичними фірмами, центрами з питань прав біженців та неурядовими організаціями з Європи, США, Канади, Латинської Америки та Азії щоб надавати інформацію про імміграцію, освіту, охорону здоров’я, працевлаштування тощо та обробляємо індивідуальні запити», — ділиться Поліна Леман, одна з ключових засновниць United for Ukraine (UfU) та очільниця напряму правової допомоги. 

Надання технологічної допомоги

Партнерство UFU з BRYTER забезпечує команду юристів UFU необхідними інструментами для створення цифрових додатків. З лютого 2022 року понад 4000 індивідуальних запитів з 21 країни було опрацьовано через платформу Emergency Relief UFU www.unitedforukraine.org.

Найбільший виклик для UfU — відповідати на велику кількість запитів з урахуванням географічних кордонів, робочого навантаження та спеціалізацій юридичних консультантів. Хоча на багато запитань можна відповісти за допомогою ретельно проаналізованих і підготовлених розділів «Часті запитання», окремі запити все ще розглядаються через платформу. Кількість щоденних звернень щодо індивідуальної юридичної допомоги коливається від 5 до 100 заявок з особистих питань та підтримки бізнесу й стартапів.

«UfU було необхідне технологічне рішення для поліпшення управління та ефективності всього робочого потоку. BRYTER має чудову репутацію, тому я була дуже рада, коли Міха-Мауель Буес, співзасновник компанії, запропонував допомогу. За підтримки BRYTER ми змогли створити надійний інструмент для обробки все більшої кількості запитів і керування робочими процесами з нашими юридичними партнерами на зовсім іншому рівні», — пояснює Ольга Хамама, співзасновниця UfU.

BRYTER пропонує no-code платформу автоматизації послуг для легкого створення цифрових рішень та автоматизації комплексних послуг. Адаптація такої технології дозволила UfU застосувати високоякісні інструменти для обробки запитів та їх управління. Це своєю чергою дає змогу pro-bono партнерам отримати доступ до нерозглянутих справ на основі їхнього місця перебування та досвіду. Команда UFU отримує детальний аналіз процесів і може діяти відповідним чином, з легкістю задовольняючи більші вимоги, реагуючи на зміни та впроваджуючи рішення на основі потреб клієнтів.

«Ми прагнемо підтримувати право на юридичну допомогу, а наша співпраця з асоціацією United for Ukraine націлена на створення інструментів для допомоги жертвам війни та підтримку переміщених людей, що борються за свою свободу, принесла багато користі», – зазначив Якуб Маковскі (менеджер відкритих програм BRYTER).

Про «United For Ukraine» (UFU)

United for Ukraine (UfU) — міжнародна громадська організація, яка надає інформаційну і юридичну підтримку тим, хто рятується від війни в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Ми залучили партнерів, щоб стати потужною спільнотою та ефективною екосистемою, яка допомагає українцям інтегруватися за кордоном.

Emergency Relief Platform: https://www.unitedforukraine.org

Вебсайт організації: https://unitedforukraine.org.ua/

Про BRYTER

BRYTER — це no-code конструктор програм, який дозволяє бізнес-експертам створювати цифрові додатки. Платформа надає командам інструменти створення цифрових додатків для надання швидших та комплексних послуг своїм колегам без написання коду. Її створили спеціально для експертів у галузі права, бухгалтерського обліку та фінансів, які використовують автоматизацію документообігу та відсутність кодування для оптимізації складних, повторюваних рішень і сценаріїв. Чимало світових брендів з індустрії споживання (McDonald’s), фірм з фінансових послуг (ING Banking Group) та компаній, що надають професійні послуги (Deloitte, PwC та KPMG) використовують BRYTER для надання власних послуг у цифровому форматі. BRYTER — це компанія, що пропонує працівникам працювати дистанційно та має офіси в Нью-Йорку, Бостоні, Лондоні, Парижі, Франкфурті та Берліні.

Про IRC

IRC (International Rescue Committee) допомагає людям, які постраждали від гуманітарних криз (включно з кліматичною) вижити, оговтатися та відновити своє життя. Заснований на заклик Альберта Ейнштейна в 1933 році, IRC наразі працює в понад 40 країнах, що постраждали від кризи, а також у громадах по всій Європі та Америці.  Ми досягаємо тривалого впливу, надаємо медичну допомогу, допомагаємо дітям з навчанням і розширюємо можливості окремих осіб і громад, щоб вони стали самодостатніми, завжди прагнули покласти край нерівності, з якою стикаються зокрема жінки та дівчата. 

Про Google.org

Google.org об’єднує некомерційних інноваторів із ресурсами Google для подолання складних для людства викликів і забезпечення участі кожного в цифровій економіці. Та сама технологія, яка полегшує наше життя щодня, також може допомогти розв’язати деякі з найбільших проблем у світі. Саме тому ми застосовуємо провідні технології (наприклад, використання штучного інтелекту в прогнозуванні стихійних лих) для подолання найбільших викликів. Кожен повинен мати змогу долучитися до цифрової економіки. Саме тому ми забезпечуємо навчання цифрових навичок для тих, хто шукає роботу, підтримуємо онлайн-безпеку та медіаграмотність, а також інвестуємо в комп’ютерну освіту для студентів — особливо в недостатньо представлених громадах. Ми знаємо, що найкращі відповіді часто приходять від тих, хто є найближче до проблеми. Саме тому ми об’єднуємо зусилля з некомерційними інноваторами, залучаємо волонтерів Google, технології та понад 200 млн доларів грантів щороку, щоб допомогти посилити їхній вплив.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu