Бізнес, Діти, Країна, Новини

Конкурс-захист МАН 2022: як минув фінал найбільшого інтелектуального змагання України

21 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

1538 учасників та учасниць.

1568 проєктів.

Конкурс-захист МАН 2022: як минув фінал найбільшого інтелектуального змагання України - news, country, dity, businessКонкурс-захист МАН 2022: як минув фінал найбільшого інтелектуального змагання України - news, country, dity, business

110 золотих, 249 срібних і 433 бронзових медалей.

120 стипендій Президента України. 

Попри повномасштабну війну росії в Україні, у фіналі щорічного Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України взяла участь рекордна кількість підлітків.

Дослідники й дослідниці презентували ідеї розробок безпілотників, екохолодильник, прототип безконтактної панелі керування, досліджували правове врегулювання відносин у кіберпросторі, альтернативні джерела енергії, аналізували військову лексику, правозахисну та громадську діяльність кримськотатарських жінок і навіть пропонували вдосконалення транспортування вантажу на Місяць. 

Найбільша кількість проєктів серед поданих для участі в Конкурсі-захисті були із Сумської, Запорізької, Київської областей і м. Києва.

Через війну більшість учасників і учасниць готували та презентували свої проєкти у складних умовах. Багато учнів і учениць змушені були залишити домівки та виходили на зв’язок із різних країн. Один з учасників захищав власний проєкт перед журі просто з евакуаційного автобусу, інший — із зали для людей, що досі чекають на евакуацію. А були серед молодих науковців і науковиць ті, що на тимчасово окупованих територіях шукали можливості для зв’язку з великими труднощами та ризиками.

Урочисте оголошення переможців і переможниць відбулося онлайн у відеоформаті 10 липня, а почесним гостем фіналу став колишній МАНівець і фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Усі переможці та переможниці фінального етапу Конкурсу-захисту отримують можливість брати участь у міжнародних конкурсах та олімпіадах за своїм напрямом і представляти Україну на світових інтелектуальних наукових майданчиках.

Ще один бонус для фіналістів і фіналісток цьогорічного конкурсу — пропозиція розвивати свої проєкти на базі першого державного бізнес-інкубатора МАН «Ukrainian Future» та перетворити його на стартап. Конкурсна комісія бізнес-інкубатора відібрала 28 науково-дослідницьких робіт, автори й авторки яких отримають сертифікати на участь у програмах з управління інноваційними проєктами.

Детальніше про це — на сайті «Ukrainian Future»

Повне відео нагородження фіналістів і фіналісток Конкурсу-захисту можна подивитися тут:

Список переможців і переможниць Конкурсу-захисту — тут: https://cutt.ly/ULv7V9E

Більше про конкурс — на сайті МАН: https://cutt.ly/TLxaNPy

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu