Новини

Віртуальний 3D аватар для кожного: оголошено переможця українського регіонального відбору конкурсу Startup World Cup Ukraine 2022

23 Липня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Бізнес-інкубатор Малої академії наук «Ukrainian Future» оголосив переможця Startup World Cup Ukraine 2022. У фінальному пітчингу проєктів взяли участь 10 стартапів українських школярів та студентів. 

Startup World Cup називають Кубком світу для стартапів, та ця подія не лише про змагання. Великий фінал у Кремнієвій долині — унікальна можливість зустрітися на одному майданчику з провідними інвесторами, засновниками та керівниками інноваційних корпорацій-гігантів і відомих технологічних компаній, таких як Apple, Netflix, SoftBank, Cisco, Khosla Ventures. Крім цього, стартап-переможець отримає головний приз фіналу — 1 млн доларів США.

В цьому році, в результаті регіонального відбору, що провів бізнес-інкубатор «Ukrainian Future», квиток до Сан-Франциско отримав стартап «MANNA» — інтерактивна медіаплатформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу та соціальної взаємодії у VR середовищі. Вона дозволить кожному охочому стати учасником VR-середи, створивши свого 3D двійника, переодягати його та подорожувати метавсесвітом.

Віртуальний 3D аватар для кожного: оголошено переможця українського регіонального відбору конкурсу Startup World Cup Ukraine 2022 - newsТаким чином, на  Кубку світу для стартапів, що відбудеться восени в США, буде два представники від України: проєкт «MANNA» та переможець Startup World Cup Ukraine 2020 — стартап «Kray Technologies» (автоматичні безпілотники для внесення засобів захисту і підживлення рослин). Адже, у 2021 році конкурс не відбувся через пандемію і його організатори вирішили перенести великий фінал на нинішню осінь.

В Україні регіональний етап Startup World Cup проходить завдяки підписанню угоди про співпрацю між бізнес-інкубатором «Ukrainian Future» Малої академії наук України, який є офіційним партнером Startup World Cup, та організатором глобального конкурсу — міжнародною венчурною компанією «Pegasus Tech Ventures». Загальний обсяг інвестицій «Pegasus Tech Ventures» складає понад 14 млрд доларів, а у портфелі її клієнтів — SpaceX, Airbnb, SoFi.

Startup World Cup  – це також одна з прекрасних можливостей для українських підлітків та студентів, що розвиваються у напрямку створення нових інноваційних проєктів. Діти до 18 років можуть брати участь у складі команд стартапів, а зареєструвати свій стартап в Україні можна навіть у 16 років, за згодою батьків.

Бізнес-інкубатор «Ukrainian Future» — інноваційний простір для майбутніх підприємців, відкритий для всіх, хто має ідею, прототип винаходу або просто бажання зануритися в тему підприємництва. До UF можуть потрапити як школярі та студенти, так і команди вже сформованих стартапів.

«Ukrainian Future» працює з 2018 року та продовжує стратегію розвитку підприємницького напрямку Малої академії наук. Бізнес-інкубатор ініціює освітні програми для підприємців, допомагає менторством, грантовими можливостями та фінансуванням участі в міжнародних акселераторах. Він є єдиним в Україні акредитованим членом Міжнародної асоціації наукових парків (IASP) і має статус інноваційного хабу GIST — глобального інноваційного проєкту науково-технічних ініціатив Державного департаменту США.

Національний центр «Мала академія наук України» — державна установа, що опікується освітою в Україні та понад 20 років презентує її за кордоном. «МАНУ» — це 20+ проєктів наукового, суспільного та підприємницького спрямувань, національні відбори до міжнародних конкурсів і змагань, перший в Україні Музей науки та державний бізнес-інкубатор «Ukrainian Future».

Сайт бізнес-інкубатора «Ukrainian Future»: https://www.ufincubator.com/ua

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu