Новини

10 корисних сайтів для кандидатів та рекрутерів в ІТ

03 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Спеціалістка рекрутингової агенції Don’t Panic Recruiting Agency Карина Стопачинська поділилась в LinkedIn добіркою посилань, які можуть бути корисними в роботі рекрутерам та кандидатам у їх пошуках. 

 1. Ukrops – товариство українських девопсів. В ньому вже майже 4000 членів. Головне правило – бути адекватним.
 2. ItrecruitUA –  Безкоштовний чат для розміщення та пошуку вакансій – приділяючи мінімум часу та зусиль. Крім того, що багатофункціональний та ще зручний, не говорячи, що спільнота чату з першого дня війни підтримує ЗСУ та своїх користувачів. А також відразу зробили чистку більше половини своєї аудиторії від представників РФ і БР(так, є ще чати, продовжують співпрацю та постять вакансії).
 3. Glossarytech – CV-сканер, який пояснює найрідкісніші технології простою мовою, та підкреслює технічні терміни відразу на сторінці браузера, тому не потрібно гуглити, що означає та чи інша технологія. Доступний у вигляді плагіну для Chrome або можна шукати терміни прямо через пошук на сайті.
 4. ITExpert Recruiting – Telegram-канал IT-рекрутингової компанії ITExpert. Тут ви можете знайти поради з рекрутингу та сорсингу.
 5. People First Club – професійний клуб рекрутерів та HR з розкладом івентів у сфері, атакож статтями та лекціями експертів у галузі.
 6. Job_IT_Junior – Telegram-канал для джуніорів від Don’t Panic Recruiting Agency, де можна знайти першу роботу.
 7. SocialTalent – платформа для навчання та підвищення кваліфікації рекрутерів.
 8. Joberz – метчингова платформа для підбору за soft та hard skills.
 9.  It_job_ua – Telegram-чат, в якому рекрутери можуть розміщувати свої вакансії, а кандидати – знаходити цікаві пропозиції з перших рук.
 10. UsingEnglish – сайт, де на якому можна безкоштовно підтягнути ділову та технічну англійську.
 11. FluentExpress – швидке коригування тексту англійською від носіїв мови.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu