Гроші, Інвестиції, Новини

В monobank можна купити безготівкову валюту під депозит

02 Серпня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

2 серпня 2022 року monobank відновив купівлю валюти у застосунку. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив співзасновник мобільного банку Олег Гороховський. З 24 лютого 2022 року подібні операції були заборонені Нацбанком.

  • За словами Гороховського, купити валюту в застосунку monobank можна у межах ліміту 50 000 грн на місяць для розміщення на новий строковий депозит терміном 3 місяці і довше.
  • Також послуга можлива для поповнення діючих строкових депозитів до закінчення строку яких залишається 3 місяці і більше.
  • Після закінчення терміну дії депозиту виплата можлива на рахунок клієнта або готівкою у відділеннях «Універсалбанку» та банків-партнерів у рамках денного ліміту (еквівалент 100 000 грн).
  • Станом на 2 серпня 2022 року, купівля валюти доступна у додатку на Android, а також бета iOS. Для цього необхідно оновини застосунок до останньої версії.
  • Зазначається, що основна версія для телефонів Apple стане доступна протягом 1-2 днів з моменту анонсу відновлення послуги.
  • У разі ажіотажного попиту monobank залишає за собою право припинення продажу валюти.

Нагадаємо, 21 липня НБУ скасував низку обмежень, запроваджених з введенням воєнного стану. Зокрема, Нацбанк дозволив громадянам купувати безготівкову валюту у банках для поповнення валютних депозитів. Очікується, що згодом послуга стане доступною й в інших банках. Це, зокрема, має збільшити пропозицію у готівковому сегменті валютного ринку.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu