#ТиТворецьІсторії, Компанії, Новини, Пресрелізи, Спільнота

Приєднуйтеся до флешмобу #будеділо від MacPaw! 21 бізнес в Україні вже долучився 🇺🇦

08 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

26 серпня компанія MacPaw запустила флешмоб #будеділо у FacebookInstagram та LinkedIn.

До флешмобу #будеділо вже долучилися JoobleBetterMeUklonGlovoNetpeak GroupMolfarHappy Monday1991 AcceleratorBeetroot AcademyLiki24 та інші.

Мета флешмобу — надихнути українців не відкладати реалізацію власних ідей “на потім”, а працювати та професійно розвиватися в Україні вже зараз.

Для цього MacPaw заохочує всіх, хто під час повномасштабної війни продовжує роботу, створює нові проєкти та покращує існуючі продукти в Україні, розповідати про свої досягнення. MacPaw прагне показати, як багато компаній не зупиняються, працюють, підіймаючи українську економіку та розвиваючи бізнес; а також підсвітити, які можливості для професійного розвитку пропонує Україна. Бо пишатися своїми — це завжди на часі!

Будемо вдячні, якщо ви розкажете про флешмоб своїй аудиторії. А також сподіваємося надихнути вас на публікацію про роботу й досягнення команди з 24 лютого 2022 року.

Щоб долучитися до флешмобу #будеділо, запрошуємо:

  • зробити публікацію в будь-якій соціальній мережі, розповідаючи про запуск або трансформацію проєктів чи продуктів, про роботу команди в Україні протягом 6 місяців повномасштабної війни,

  • додати до публікації гештег #будеділо,

  • заохотити своїх підписників запускати в Україні ідеї, які відкладалися до “кращих часів”,

  • за бажанням згадати в дописі, що флешмоб ініційовано MacPaw.

Працюючи над ідеєю флешмобу, команда MacPaw надихнулася віршем Олени Теліги “Не треба слів. Хай буде тільки діло”. Бо навіть попри шість місяців тяжкої боротьби, українці не зупиняються, працюють на межі можливостей, створюють нове, підтримують військових та економіку країни.

Будемо раді, якщо флешмоб #будеділо вас зацікавить, та готові відповісти на всі питання.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu