Новини, Пресрелізи, Спільнота

У Варшаві відкривається коворкінг PUSB для українських стартаперів

08 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Сьогодні,  8 вересня, у Варшаві  в рамках програми Polish-Ukranian startup bridge (PUSB) офіційно відкривається коворкінг для українських стартапів, які через війну вимушені шукати нові шляхи розвитку власного бізнесу. Кожен підприємець, який виконає умови підтримки, отримає місце для роботи та ділових зустрічей, можливість обмінятись досвідом та знайти нові форми польсько-української співпраці у сфері інноваційних проектів.

Коворкінг працюватиме з 8 до 18 години.

Відкриття простору стане чудовою можливістю зустрітися із засновниками українських стартап-проектів, представниками польських фондів Венчурного Капіталу та інституціями бізнес-середовища з Польщі та України в одному місці.

На гостей чекає презентація коворкінгу, дискусія про те, як війна в Україні вплинула роботу стартапів та неформальне спілкування під час фуршету.

Розклад:

● 15:00 – 15:15 — Вітальне слово представників Фундації Фонду Співробітництва, Міністерства фондів та регіональної політики, Посольства України в Польщі, Міністерства закордонних справ, Варшавської фондової біржі, Українського Фонду Стартапів.

● 15:15 – 15:20 — Презентація “Проєкт PUSB: поточні результати та нова пропозиція для українських стартапів”, Лукаш Вавак, керівник PUSB.

● 15:20 – 15:40 — Дискусійна панель: Як українські стартапи переживають війну?

● 15:40 – 15:45 — Офіційне перерізання стрічки

● 15:45 – 18:00 — Закуски та спілкування

Зустріч проводить Фундація “Фонд співробітництва”. Запрошуємо медіа та всіх охочих на відкриття в четвер, 8 вересня, початок о 15:00. Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3pZ0WXY.

Місце: Fundacja Fundusz Współpracy, ul. Górnośląska 4A, 00-444 Warszawa

Подія також буде транслюватись на сторінці PUSB Facebook. Підписуйтесь, щоб не пропустити найважливіші події зі світу польсько-українських стартапів!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu