Новини

Google запускає навчальну програму для підтримки українського бізнесу та ІТ-фахівців

14 Вересня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Google запустив програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» для українців, які прагнуть здобути знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями. За планами компанії, програма має до 2023 року допомогти 10 000 ІТ-розробників та студентів отримати практичні та затребувані навички, необхідні для розвитку кар’єри або пошуку нової роботи.

Про програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud»

Програма «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» створена в Україні для ІТ-фахівців та розробників, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій та студентів ІТ-сфери, які закінчують навчання наступного року та потребують навичок роботи в хмарі для майбутнього працевлаштування.

«Рушійною силою цифрових перетворень для українського бізнесу будуть люди, які мають навички, необхідні для впровадження та підтримки масштабного використання хмарних технологій, зокрема в таких сферах як штучний інтелект, машинне навчання, аналіз великих наборів даних, розробка додатків та безпека тощо. Google хоче допомогти українцям отримати нові навички у галузі хмарних технологій, щоб за допомогою отриманих знань ці спеціалісти могли розвивати українські бізнеси, що в свою чергу сприятиме економічному відновленню країни», — зазначили в Google.

За планами компанії, кінця 2023 року програма «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» допоможе 10 000 українців, які прагнуть здобути знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями.

Що отримають учасники програми?

  • 60 днів безкоштовного доступу до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost — ідеального місця для навчання Google Cloud.
  • Можливість отримати практичний досвід світового рівня, здобувши бейджі навичок Google Cloud (Google Cloud skill badges). Бейджі навичок підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи у хмарі, що допоможе у розвитку кар’єри у сфері хмарних технологій.
  • Індивідуальні напрями навчання, які можна обрати відповідно до ваших інтересів. Кожен напрям навчання містить колекції контенту, які поєднують онлайн курси за запитом та практичне навчання. Для початківців рекомендується навчальний курс «Ознайомлення та початок роботи з Google Cloud», оскільки контент в ньому локалізований українською мовою.
  • Призи за три та більше отриманих бейджів навичок.
  • Доступ до експертів з хмарних технологій на сесіях запитань і відповідей.

Як долучитися до навчання?

Google запускає навчальну програму для підтримки українського бізнесу та ІТ-фахівців - newsНавчання у програмі буде відбуватися за потоками. Навчання першого потоку розпочнеться 4 жовтня 2022 року. Щоб зареєструватися користувач має перейти за цим посиланням, та заповнити коротку форму.

Після завершення реєстрації ви отримаєте електронного листа з інструкцією щодо подальших дій, включно з інформацією про вебінари та сесії питань та відповідей з експертами з хмарних технологій.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu