Компанії, Новини, Пресрелізи, Технології

TeamViewer та Hyundai Motor створять підприємство майбутнього

14 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, підписала угоду про стратегічне партнерство з глобальним постачальником індустрії мобільності майбутнього Hyundai Motor Company.

TeamViewer і Hyundai Motor Company співпрацюватимуть, щоб максимізувати переваги цифровізації на «розумному підприємстві» HMGICS за допомогою платформи доповненої реальності (AR) TeamViewer, яка включає можливості змішаної реальності (MR) і штучного інтелекту (AI). Платформа буде підтримувати складання, технічне обслуговування, управління якістю, логістику, проекти роботи з клієнтами та навчання співробітників.

TeamViewer та Hyundai Motor створять підприємство майбутнього - tech, press-release, news, kompaniyi

Source: TeamViewer

«Ми раді, що компанія TeamViewer є головним технологічним партнером для цифрової трансформації під час створення «розумного підприємства», – сказав Хонг Бом Джунг, генеральний директор HMGICS. – Розробка інтелектуальної виробничої платформи є важливою частиною стратегії Hyundai, яка спрямована на лідерство в індустрії мобільності майбутнього. Сподіваємося, що партнерство ще більше прискорить наш перехід до «розумного підприємства» та підвищить його ефективність».

Обидві компанії проводитимуть спільні дослідження та розробки (НДДКР) у галузі інтелектуальних заводських операцій з використанням доповненої реальності, імерсивного цифрового досвіду для передових працівників та підтримки штучного інтелекту для майбутнього автомобільного заводу.

«Ми раді співпрацювати з Hyundai Motor Company у цифровізації виробничих процесів та створенні автомобільного підприємства майбутнього. Оскільки цифрова трансформація у цехах прискорилася, зростає потреба в AR-рішеннях, таких як TeamViewer Frontline, які допомагають оптимізувати ручні робочі процеси у промислових умовах. Співпраця з Hyundai Motor Company ще більше зміцнить наші позиції як постачальника корпоративного програмного забезпечення зі спеціалізованими рішеннями для виробничої галузі», – сказав Соджунг Лі, президент TeamViewer в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Варто зазначити, що компанія TeamViewer активно підтримує Україну у воєнний час та надає українським компаніям безкоштовні ліцензії. Всі клієнти, яким необхідно продовжити підписку, а також нові користувачі можуть отримати інформацію про те, як користуватися платформою TeamViewer!

Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. Ви можете заповнити форму на сайті або написати нам на пошту info@softico.ua.  Деталі тут https://it4ua.com.ua/help-ukraine/

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. SOFTICO – офіційний дистриб’ютор TeamViewer в Україні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu