Безпека, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Студенту

Cyber Future: МАН у партнерстві з Lenovo презентують відеопроєкт про 10 професій майбутнього

26 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Інтерв’ю з IT-фахівцями розкриють глядачам особливості різних професій: спеціалістів зі створення комп’ютерних ігор, UX/UI-дизайнерів, фахівців з кіберзахисту та ін. Проєкт познайомить з секретами старту кар’єри в ІТ, а HR-експертка Олена Гоноровська розкаже, кому підійде така робота і які навички для неї необхідні.

Cyber Future — профорієнтаційний проєкт у форматі 10 відео-інтерв’ю з IT-фахівцями.

Ідея проєкту виникла на тлі росту попиту на фахівців IT-напряму у світі та значної зацікавленості цим видом діяльності у сучасної молоді. Компанія Lenovo та Мала академія наук України спільно створили освітній контент, якого потребує українська авдиторія, та запросили провідних айтівців поділитися особистим досвідом у професії.

“Безперечно, освіта є основою стійкого майбутнього. Тому компанія Lenovo системно співпрацює з освітніми ініціативами в Україні та світі, зокрема і з Малою Академією Наук. Ми віримо, що технології мають сприяти розвитку, а їх стрімке поширення вимагає постійної підготовки кваліфікованих спеціалістів.  Сподіваємось, що практичний захоплюючий досвід, яким діляться герої проєкту Cyber Future, допоможе майбутнім студентам розширити уявлення про те, що насправді актуально, та обрати фах мрії.” – зазначив тимлід у Lenovo в Україні Микола Антонюк.

Запрошені фахівці та фахівчині у 10 відео Cyber Future розкажуть про особливості своєї професії, особистий досвід у ній, необхідні навички для реалізації та перші кроки, що необхідно зробити, обираючи цей напрям. Глядачі дізнаються, хто такі продакт-менеджери, чим займаються веброзробники та 3D-дизайнери, скільки заробляє фахівець у сфері штучного інтелекту та фахівець із кіберзахисту, а також хто створює персонажів для ігор і нащо інженери в IT. Загалом про все, що необхідно знати, щоб побудувати успішну ІТ-кар’єру.

Ведучою проєкту Cyber Future стала тікток-блогерка Даша Кубик, яка має понад мільйонну авдиторію в соцмережах, а першим героєм — геймер Данило Ішутін. У спільноті геймерів усі знають його як Денді. Данило знакова фігура для кіберспорту: переможець першого та фіналіст другого й третього турніру «The International» з Dota-2, засновник кіберспортивного клубу B8 та ексгравець української кіберспортивної команди «Na’Vi», герой документалки на «Netflix» і переможець міжнародної премії для геймерів «Great Gamers Awards 2017».

Інтерв’ю з Денді вже на каналі Малої академії наук:

Віжуали проєкту для публікацій у медіа за покликанням https://cutt.ly/OB8uBny

Про наступних героїв і дати виходу відео-інтерв’ю можна дізнаватися, підписавшись на соцмережі МАН Facebook та Іnstagram або на наш Youtube канал 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu