Маркетинг, Новини, Пресрелізи, Соціальні медіа, Спільнота

Depositphotos отримала нагороду Red Dot 2022

29 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Команда Depositphotos та агентство CREVV виграли премію Red Dot 2022 у напрямі фірмового і комунікаційного дизайну за проєкт “Креативні тренди 2022: поєднання майбутнього та минулого”.

Нагорода Red Dot є однією з найпрестижніших у світі дизайну, тому щороку за неї змагаються тисячі креаторів з усього світу. У 2022 році незалежне професійне журі визнало проєкт Depositphotos та агентства CREVV найкращим у категорії “Сайт”.

Depositphotos отримала нагороду Red Dot 2022 - community, social-media, press-release, news, online-marketing

Мета щорічного проєкту “Креативні тренди” — познайомити креаторів з цінними інсайтами та ідеями, які змінюють світ. Цим проєктом Depositphotos прагне допомагати креативній спільноті й надає найактуальнішу інформацію, яка допомагає бути в курсі ключових тенденцій і створювати привабливий контент.

Щороку компанія аналізує найважливіші події й статистику, щоб сформулювати основні тренди. Кожен тренд доповнюється тематичною колекцією контенту, який дизайнери, фотографи, маркетологи й інші контент-креатори можуть використовувати у майбутніх проєктах. Також до проєкту запрошують поділитися своїм баченням змін у креативній комунікації професіоналів зі сфери маркетингу, дизайну, створення контенту та музики.

Дизайн-концепт «Креативних трендів 2022» народився з назвою «Поєднання майбутнього та минулого». Сторінка проєкту мала давати інтуїтивне відчуття того, наскільки гармонійно поєднуються цього року інноваційні тенденції і візуальні підходи з минулого. В основі дизайн-концепту лежить алюзія на «робочий стіл» нашої пам’яті, в якому спливають файли за кожним трендом — інтелектуальна добірка з думок, аналітики й візуальних матеріалів. Ми хотіли підкреслити самобутність кожного тренду, надавши йому певну кольорову формулу. За допомогою кольору ми передали емоцію, з якою тренд «працює» цього року. В анімації ми використали ефекти «занурення» у тренд”, — розповідає Таті Tімошенко, креативна директорка, Depositphotos.

Це перша Red Dot нагорода для Depositphotos. 

Depositphotos — це міжнародна контент-платформа з бібліотекою з понад 230 мільйонів стокових фотографій, відео, векторів та аудіотреків. Спільнота Depositphotos об’єднує 100 000 авторів, чиї роботи допомагають клієнтам зі 192 країн світу візуалізувати свої ідеї. Компанія має штаб-квартиру в Нью-Йорку, а також офіси в Києві, Мілані та Лімасолі.

Red Dot — міжнародна премія за дизайн і комунікацію, яку з 1955 року щорічно присуджує Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія в Ессені (Німеччина). Вже понад пів століття Red Dot є найпопулярнішою нагородою за унікальний дизайн. Журі оцінює дизайн-проєкти за трьома напрямами:

  • Red Dot Award: продуктовий дизайн
  • Red Dot Award: фірмовий і комунікаційний дизайн
  • Red Dot Award: дизайн-концепція

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu