Бізнес, Новини, Пресрелізи, Технології

SOFTICO стала реселером CAD-Manufacturing Solutions

29 Жовтня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Поспішаємо повідомити, що компанія SOFTICO стала офіційним партнером CAD-Manufacturing Solutions.

Компанія CAD-Manufacturing Solutions спеціалізується на розробці програмного забезпечення САПР вже понад 30 років. Підписаний договір SOFTICO та CAD-Manufacturing Solutions передбачає розвиток партнерського каналу в Україні.

SOFTICO стала реселером CAD-Manufacturing Solutions - tech, press-release, news, businessSOFTICO стала реселером CAD-Manufacturing Solutions - tech, press-release, news, business

Продукти CAD-Manufacturing Solutions пропонують повний набір інструментів для малювання, сумісних із 2D та 3D AutoCAD®. Це найкращий вибір для інженерів, архітекторів та консультантів, а також для тих, хто працює за допомогою креслень САПР. Рішення розроблене, щоб надати найкращу сумісність та справжню альтернативу програмному забезпеченню САПР для програмного забезпечення Autodesk® AutoCAD®, надаючи широкий набір інструментів програмування для розробки LISP, VBA .Net та IRX. CMS IntelliCAD також пропонує вбудовану підтримку для розширення файлу DWG.

SOFTICO стала реселером CAD-Manufacturing Solutions - tech, press-release, news, business

Користувачі CMS IntelliCAD створюють складні креслення, починаючи від схем електроустановок і закінчуючи макетами HVAC. Вони можуть розробляти власні додаткові модулі за допомогою інтерфейсу прикладного програмування CMS IntelliCAD (API) і використовувати переваги інтегрованих додаткових компонентів, таких як QuoteCAD™ Manufacturing. QuoteCAD™ Manufacturing, наприклад, генерує оцінки витрат і замовлення з спеціального структурованого каталогу продуктів, який можна зв’язати з будь-якою технічною документацією, включаючи дані креслення IntelliCAD.

Нагадаємо, що наша команда готова відповісти на будь-які питання щодо встановлення рішення та допомогти з отриманням ліцензії. З питань придбання продуктів CAD-Manufacturing Solutions звертайтесь до наших фахівців +380 (44) 383 4410 або sales@softico.ua. Залишайте свій запит та  отримайте безкоштовну ІТ-допомогу. Ви можете заповнити форму на сайті або написати нам на пошту info@softico.ua. Деталі тут https://it4ua.com.ua/help-ukraine/

SOFTICO – рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування.

Детальніше про CAD-Manufacturing Solutions тут https://www.youtube.com/user/intellicadms

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu