Кар'єра, Новини, Студенту, Технології

В Україні запустився освітній хаб «Google Знання», де зібрані навчальні ресурси

02 Листопада, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Україна стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію хабу «Google Знання». Як повідомляють Google, завдяки хабу українські користувачі зможуть легше знаходити усі ресурси, які має Google для отримання знань, незалежно від їх спрямованості.

З запуском цього хабу Google хоче допомогти українцям отримувати нові навички та розвивати кар’єру, а Україні – рухатись до цифровізації навчання, попри важкі часи. В хабі зібрані всі навчальні ресурси, які має Google.

«Завдяки «Google Знання» українські користувачі зможуть легше знаходити усі ресурси, які має Google для отримання знань. Освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі, незалежно від того, чи це знання для школи, знання для роботи чи знання  для життя», — зазначають в Google.

Інформаційним партнером хабу є Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт «Дія.Цифрова освіта». Інформаційним партнером розділу «Знання для школи» виступає Міністерство освіти та науки України.

Знання для школи

В розділі «Знання для школи» можна знайти ресурси Google призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання і викладання онлайн:

Знання для роботи

Розділ «Знання для роботи» містить ресурси, які стануть у нагоді тим українцям, хто прагне набути практичні навички, знайти нову роботу та розвинути свій бізнес у цей складний час. Тут ви знайдете:

 • Нові цифрові можливості з Google — сайт, де зібрані навчальні ресурси від Google задля досягнення більш швидкого розвитку та стійкого відновлення економіки.
 • Digital Workshop – платформа для тих, хто хоче удосконалити навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку бізнесу, кар’єрного зростання чи просто для впевненості у власних силах.
 • Професійні сертифікати — тут ви знайдете гнучкі навчальні онлайн-програми, які допоможуть отримати важливі практичні навички, а також отримати сертифікат про здобуття навичок у професіях, що користуються попитом.
 • Розвивайте кар’єру з Google Cloud — програма допоможе ІТ-розробникам і студентам отримати практичні та затребувані навички з основ роботи з хмарними технологіями, необхідні для розвитку кар’єри або пошуку нової роботи.
 • Google для малого та середнього бізнесу — ресурси й поради, які можуть стати в пригоді для українського бізнесу у цей скрутний час.
 • Market Finder — безкоштовний сервіс, який допомагає компаніям виходити на нові ринки, шукати нових клієнтів та партнерів, збільшувати експортні продажі онлайн тощо.

Знання для життя

В розділі «Знання для життя» зібрані всі ресурси Google, створені, щоб відкривати світ,  розвиватися, та заохочувати допитливість:

 • Пошук – знаходьте потрібну інформацію і навіть більше.
 • YouTube – дивіться корисні відео на різні теми.
 • Google Перекладач – перекладайте різними мовами.
 • Планета Земля – відкривайте для себе світ за допомогою сервісу.
 • Google Об’єктив – шукайте те, що бачите.
 • Google Книги – знаходьте потрібну книжку через сервіс пошуку.
 • Google Академія – шукайте наукову літературу на будь-яку тему.
 • Центр безпеки  – дізнайтеся більше про захист вашої безпеки в Інтернеті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu