Не забудьте поширити ❤️

В Україні запустився IdeaSoft Career Booster — платформа, яка надає можливість безкоштовного навчання технології блокчейн для розробників, з подальшою можливістю проходження співбесід та отримання job offers в IT-компаніях.  

Перший безкоштовний курс, створений у співавторстві з Blaize та присвячений технології Solana, вже на платформі.

Solana — це блокчейн, який використовує унікальний механізм консенсусу під назвою Proof of History (PoH). Його назва перекладається як “алгоритм доказу історії”, а сам механізм заснований на додаванні тимчасових міток до блоків. Це дозволяє точно визначати, коли відбулася та чи інша дія чи транзакція.

Solana  здатна підтримувати більше 50 000 транзакцій в секунду (TPS) при піковому навантаженні, що робить його найшвидшим блокчейном, з тих які зараз існують. Для порівняння: це майже в 1 000 разів швидше за Bitcoin (~ 5-7 TPS) і більш ніж у 3 000 разів швидше за Ethereum (~ 15 TPS).

Більшість блокчейн-додатків Solana побудовані мовою програмування Rust, тому курс передбачає також повне вивчення цієї мови з нуля.  Технологію Rust у частині своїх серверних платформ зараз починають використовувати такі компанії як Apple, Amazon, Microsoft, Google, Mozilla, Huawei, Facebook та інші.

Окрім мови програмування Rust та технології Solana в рамках IdeaSoft Career Booster будуть з’являтися і інші курси в напрямку блокчейн.

Адже ринок блокчейн розробки розвивається дуже стрімко. Попит на спеціалістів значно перевищує пропозицію. Тому блокчейн компанії у постійному пошуку розробників, що володіють цією технологією. Попит підтверджує і рівень заробітних плат блокчейн-розробників, які значно вищі ніж у девелоперів інших напрямків:

Аналіз ринку EdTech показав, що кількість існуючих курсів, які дійсно допоможуть розпочати кар’єру блокчейн фахівця чи девелопера, досить обмежена. Більшість із цих курсів не дають ті знання, які можна примінити на практиці. На ринку бракує добре структурованих навчальних матеріалів спеціалістів різного рівня. Тому розробники навчаються з нуля та підвищують кваліфікацію, переважно працюючи над складнішими проєктами, навчаючись на практиці та на своїх помилках, які іноді можуть дорого коштувати компанії та клієнту. Тому курси будуть націлені на те, щоб полегшити та прискорити розвиток розробників в блокчейн та Web3, а також зменшити поріг входу для нових фахівців, зробити його більш комфортним та таким, який можна застосовувати на комерційних проєктах.

“IdeaSoft має сильну блокчейн експертизу, і ми як ніхто знаємо, що вона будується на досвідчених спеціалістах, що працюють та розвиваються у нас в компанії. Ця експертиза дає нам змогу створювати високоякісні навчальні програми, що базуються на практичному досвіді і дають змогу фахівцям одразу використовувати знання на проектах. Завдяки розвитку цього напрямку та нашій співпраці з різними екосистемами у нас є можливість пропонувати найкращим студентам робочі місця в нашій компанії та компаніях-партнерах”, – пояснює Анна Даценко, СОО IdeaSoft. 

Курси, які вже є та будуть далі розміщені на платформі, підходять не лише IT-спеціалістам, які хочуть вивчити додаткову технологію чи удосконалити нинішню, а й тим, хто хоче освоїти професію з нуля.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu