Бізнес, Благодійність, Війна, Новини, Пресрелізи, Топ

Компанія MacPaw надаватиме щомісячну інституційну підтримку Фонду «Повернись живим»

17 Листопада, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Компанія MacPaw регулярно надаватиме Фонду «Повернись живим» цільову благодійну допомогу, а межах якої покриватмуться витрати на інституційну діяльність Фонду. Це — витрати, спрямовані на зарплати фахівців, оренду офісів з власними складами та оренду складу у Києві, де зберігаються найбільш габаритні одиниці допомоги Силам оборони України.

Фонд «Повернись живим» — це найбільша в Україні організація допомоги війську, яка спеціалізується саме на технічних рішеннях для українських захисників. Зараз у Фонді працює понад 65 спеціалістів у чотирьох департаментах: Воєнному, Фінансовому, Партнерств та розвитку, Стратегічних ініціатив. Більшість команди — це співробітники Воєнного департаменту, в який, зокрема, входять закупівельники, військові менеджери і логісти, співробітники складу та інструктори, які навчають військових: спеціальній інженерній підготовці, БПЛА, тактичній медицині, снайпінгу, стрільбі з закритих позицій.

Компанія MacPaw надаватиме щомісячну інституційну підтримку Фонду «Повернись живим» - home-top, press-release, news, vijna, charity, businessКомпанія MacPaw надаватиме щомісячну інституційну підтримку Фонду «Повернись живим» - home-top, press-release, news, vijna, charity, business

Компанія MacPaw є стратегічним партнером Фонду «Повернись живим». Ще до початку повномасштабного російського вторгнення компанія через MacPaw Foundation надавала підтримку Фонду.

«Створюючи програми для користувачів з усього світу, ми в MacPaw пишаємося своїм українським походженням. У цей непростий для України час ми допомагаємо країні усіма ресурсами, доступними нам як бізнесу: як в межах програми корпоративної соціальної відповідальності, так і через MacPaw Foundation. Наша сила — в єдності. Саме тому ми прийняли важливе рішення підтримати інституційну діяльність Фонду “Повернись живим” — одного з найефективніших фондів країни, що допомагає нашим захисникам і спеціалізується саме на технічних рішеннях. Маючи спільні цінності та беззаперечну віру в перемогу України — разом робимо усе для того, щоби Україна здобула перемогу якомога швидше і зберегла максимальну кількість життів наших героїв, які боронять її від імперії зла», — Олександр Косован, засновник і CEO MacPaw.

«Це той нечастий випадок, коли бізнес на регулярній основі підтримує саме інституційну спроможність некомерційної організації, а не фінансує її окрему проєктну активність. Витрати на інституційну діяльність «Повернись живим» повністю розмежовані з нашими зборами для Сил оборони України. І ми вдячні партнерам за підтримку та віру у нас», — каже Тарас Чмут, директор Фонду «Повернись живим».

Компанія MacPaw надаватиме щомісячну інституційну підтримку Фонду «Повернись живим» - home-top, press-release, news, vijna, charity, business

Про MacPaw

MacPaw — українська продуктова компанія, яка створює та розповсюджує програми для macOS та iOS. Серед продуктів MacPaw — CleanMyMac X, Setapp, ClearVPN, SpyBuster, The Unarchiver та інші. Сьогодні програмами MacPaw користується понад 30 млн людей. Застосунки MacPaw встановлені на кожному п‘ятому комп’ютері Mac у світі.

Компанію заснував Олександр Косован у 2008 році. MacPaw є родом з України — і пишається цим. Підтримка та розвиток України є важливою частиною культури компанії.

Про MacPaw Foundation

MacPaw Foundation — благодійний фонд MacPaw, створений у 2016 році для реалізації соціальних проєктів компанії. З лютого 2022 року, з початком повномасштабного російського вторгнення MacPaw Foundation закуповує і передає захисне спорядження, засоби тактичної медицини, а також системи зв’язку для українських захисників.

Загалом, компанія MacPaw вже передала на допомогу українцям більш ніж $5 млн. Отримавши величезну кількість запитів з усього світу від користувачів продуктів MacPaw, Фонд почав приймати перекази на допомогу українцям. Більше $700 000 переказали Фонду небайдужі люди для підтримки України після того, як Фонд розпочав збір коштів.

Про Фонд «Повернись живим»

«Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії. З 2014 року його ключова мета — зробити Сили оборони України ефективнішими, зберегти життя військових та системно протидіяти ворогові. Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року і станом на кінець жовтня  цьогоріч та без урахування переказів криптовалютою Фонд акумулював на допомогу війську понад 5 мільярдів гривень.

Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових: зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. «Повернись живим» є першою благодійною організацією в Україні, яка отримала ліцензію на закупівлю та імпорт товарів військового та подвійного призначення. Зокрема командою організації придбано та передано до підрозділів Сил оборони України безпілотний комплекс Bayraktar TB2, що складається, серед іншого, з трьох БПЛА, наземної станції управління та системи розпізнання «свій-чужий».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu