Бізнес, Компанії, Новини, Стартапи

Український фонд стартапів і Payoneer підтримають технологічні стартапи, що виходять на глобальний ринок

10 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Український фонд стартапів (USF) і міжнародна платіжна платформа Payoneer стали партнерами та запустили спільну пропозицію для технологічних стартапів, що виходять на міжнародний ринок. Компанії отримають можливість отримувати та надсилати платежі за особливими умовами, а також інші переваги.

Під особливими умовами маються на увазі знижені комісії на отримання та відправлення платежів у Payoneer. Також підприємці зможуть скористатися пришвидшеним підключенням до платформи, послугами персонального менеджера та іншими перевагами.

Український фонд стартапів і Payoneer підтримають технологічні стартапи, що виходять на глобальний ринок - startups, news, kompaniyi, businessУкраїнський фонд стартапів і Payoneer підтримають технологічні стартапи, що виходять на глобальний ринок - startups, news, kompaniyi, business

Взяти участь у пропозиції може будь-який технологічний стартап, що співпрацює або співпрацював з USF і має іноземних клієнтів. Для цього потрібно заповнити форму  за посиланням.

«Швидкістьдуже важлива компонента для стартапів. Швидкість запуску бізнесу, взаємодії з клієнтами чи всередині команди, швидкість платежів напряму впливають на їхню успішність. Тож ми з Українським фондом стартапів вирішили об’єднатись, щоб допомогти нашим стартапам і полегшити їм умови виходу на міжнародний ринок. Адже чим більше в Україні буде успішних бізнесів, тим сильнішою буде економіка й тим швидше країна відновиться після перемоги», — прокоментував Ігор Герасько, Sales Team Leader Payoneer в Україні.

«Фінансова складова є невіддільною у функціонуванні будь-якого бізнесу. Ідея без інвестицій і подальшої реалізації приречена. Як і вже готовий стартап без масштабування та підкорення нових горизонтів. З нашим партнером Payoneer ми прагнемо зробити ці нові горизонти досяжними», — зазначив Павло Карташов, CEO USF.

Про Український фонд стартапів

Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим 2018 року за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed) з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. За 3 роки діяльності, Фонд став найбільшим ангельським інвестором в Україні та Східній Європі, профінансувавши понад 250 стартапів на суму більш ніж 6,3 млн доларів США.

Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: стартапи оцінюються та обираються незалежними експертами з відповідної індустрії.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, щоб весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu