Бізнес, Від авторів, Маркетинг, Новини, Розробникам, Стартапи

Топ дизайн трендів 2023 – версія від Solar Digital

12 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Вивчивши топові дизайн-платформи: Dribbble, Behance та Awwwards, а також найцікавіші дизайн-статті з усього світу — вебагенція з Одеси, SOLAR DIGITAL підготувала для вас цікаві стилі та напрямки, які будуть актуальні у 2023 році. Насолоджуйтесь ❤️.

Контейнер-дизайн

Топ дизайн трендів 2023 - версія від Solar Digital - startups, developers, news, online-marketing, vid-avtoriv, business

Топ дизайн трендів 2023 - версія від Solar Digital - startups, developers, news, online-marketing, vid-avtoriv, businessТоп дизайн трендів 2023 - версія від Solar Digital - startups, developers, news, online-marketing, vid-avtoriv, business

Тренд, який стає все більше популярним серед веб-дизайнерів. Його ціль — відобразити інформацію у вигляді блоків (контейнерів) та спростити сприйняття візуальної ваги для користувача. Це гарно розмежує контент за значенням та важливістю, а також додає візуального контрасту. Контейнерний дизайн добре працює там, де є потреба структурувати інформацію за порціями та розташувати у певній логічній послідовності.

Мальований стиль

Актуальний і крутий тренд. Особливість мальованого стилю в тому, що завдяки ньому візуал сайту трансформується у дружелюбний, книжковий або мультяшний. Користувач уявляє, що бачить перед собою малюнок або зошит, бо цьому стилю властиві рукописні шрифти. Завдяки цим деталям, емоції від усієї композиції змінюються і виникає приємне враження того, що сайт насправді намальований людиною від руки. Даний стиль покращує настрій відвідувачів, особливо якщо аудиторія сайту це діти, творчі люди або митці.

Гігантизм тексту

Великі заголовки органічно виглядають на багатьох сайтах. Основна мета використання — зробити акцент на чомусь та одразу донести цю інформацію до користувача. Якщо крутий слоган написаний великими буквами та влучним кеглем, то шанси того, що це відкладається у візуальній пам’яті людини підвищуються. Людина завжди сканує сайт, але не завжди читає, тому ціль великого та правильно розташованого тексту — пояснити користувачу як саме цей сайт може вирішити його інтент.

Закреслення, обведення та підкреслення

Прикольні елементи веб-дизайну, які гарно доповнюють мальований стиль або мінімалізм. Сенс їх використання полягає у тому, щоб виділити щось більш важливе або навпаки, викреслити. Завдяки закресленням у користувача створюється ефект порівняння. Це гарно працює з цінами, товарами, сенсами та ін. Підкреслення або окреслення ще використовують для привертання уваги до якоїсь кнопки. Наприклад «замовити» або «купити».

Чіткі межі

Це такий тренд, який поступово набирає обертів. Тонкі та рівненькі лінії ненав’язливо відокремлюють елементи на сайті та додають певний ефект дозованого отримання інформації. Цей стиль гарно доповнить мінімалізм або бруталізм.

Скляні текстури

Даний тренд еволюціонує та вражає красою скляних елементів. Використовуючи скляні текстури на сайті взаємодія з користувачем стає більш тонкою та просторовою. Сайт стає елегантним та стильним. Можна розташувати текст або якийсь елемент за скляною фігурою та трошки заховати його. Це створює крутий ефект від перебування у веб просторі начу у космосі.

Ретро дизайн

Як кажуть, все нове — це добре забуте старе. Насправді це не зовсім так, але ретро стиль дійсно дуже гарно розкриває веб-сайт та додає антуражу з 90−00 років. Старі зображення, шрифти, кольори. Часто також додають і такі елементи, як вінтажні телевізори, комп’ютери, радіо, неон, одяг та багато іншого.

Кітч дизайн (необруталізм)

Топ дизайн трендів 2023 - версія від Solar Digital - startups, developers, news, online-marketing, vid-avtoriv, business

Цей тренд викличе WOW у багатьох користувачів. Яскраві кольори, жирні шрифти, контрастні картинки та коміксний візуал створює прикольну та інтерактивну атмосферу. У цьому стилі часто використовують старі постери та графіті. А також, однією з ознак кітчу, є хаотичне розташування елементів та їх велика кількість. Завдяки тому, що дизайнер поєднує те, що не слід, виникає ефект чогось нестандартного та незвичного.

Історія створення продукту

Дизайн процесу створення продукту — це ще один цікавий тренд, який не всі помічають. Він полягає в зображенні внутрішньої кухні дизайнерів — процесу створення та моделювання сайту чи лендінга — від прототипу до кінцевого варіанту. Цей тренд більше заохочує саме дизайнерів, тому що допомагає їм залучити нову аудиторію, підвищує довіру та створює нові форми взаємодії з користувачем. Такий стиль ідеально підійде для сайту-портфоліо. Важко сперечатися з тим, що це дуже захопливо, побачити як створювався продукт чи проєкт.

Відео на домашній сторінці

Топ дизайн трендів 2023 - версія від Solar Digital - startups, developers, news, online-marketing, vid-avtoriv, business

У 2023 році відео — це номер один інструмент сторітелінгу. Ніщо не заохочує та не приваблює аудиторію краще ніж відеоролик чи презентація. Завдяки відеоролику на головній сторінці користувач понуриться в історію або місію бренду та скоріш за все зацікавиться подальшою взаємодією з сайтом. Відео — це однозначно топовий тренд.

Віртуальна реальність (VR)

Останні декілька років технологія VR прогресує майже щодня. Збільшується і кількість способів її використання. Один з таких — це саме вебсайти. Ефект присутності та можливість спостерігати за продуктом з різних боків підвищує заохоченість та емоційний стан користувача. Сайти, де можна змінювати ракурс та зум все більше будуть з’являтися у веб-просторі. Це факт і ще один тренд.

Мобільний дизайн

Топ дизайн трендів 2023 - версія від Solar Digital - startups, developers, news, online-marketing, vid-avtoriv, business

Якщо хочете бути в тренді – приділіть увагу мобільному дизайну. Світ дуже динамічний. 75% користувачів перебувають в мережі з мобільних пристроїв. Мобільні гаджети зараз у пріоритеті, тому крутий та адаптований до телефонів дизайн звісно буде користуватися попитом. Зараз люди багато рухаються та постійно підтримують зв’язок. Звичайно більшість гугл-запитів також з телефонів, тому це треба мати на увазі та творити щось мобільне.

3D-елементи та 3D-анімація

3D елементи — це про збагачення користувацького досвіду та ігрову взаємодію. Будь яка форма стає відчутною. 3D технології добре прикрашають сайт, не відволікають людину від головної інформації та доповнюють загальну картинку. 3D-анімації гарно підійдуть до ігрового сайту та кінопорталу.

Нові ідеї

Цікаво, а що буде, якщо не стримувати свою креативність та довіритися внутрішньому митцю? Сподіваємося, що ця підбірка надихнула вас на щось нове та відкрила таємні двері вашої творчої уяви.

Спробуйте втілити ці тренди вже зараз та фіксуйте результат. Він обов’язково буде крутим та яскравим. Або просто напишіть нам і ми вам допоможемо!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu