Новини, Пресрелізи, Стартапи, Технології

i3 Engineering презентувала систему розумного дому на CES 2023 у Лас-Вегасі

13 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

З 5 по 8 січня у Лас-Вегасі, США відбулася одна з найбільших у світі виставок побутової електроніки Consumer Electronics Show 2023. Щороку тут виставляються глобальні компанії, такі як Google, Apple, Hundai, Sony, Nikon. У 2023 році у складі української делегації компанія i3 Engineering представила свою систему домашньої автоматизації.

i3 Engineering — українська технологічна компанія у сфері виробництва рішень для розумного дому та автоматизації будівель. Система i3 Engineering може автоматизувати практично всі процеси управління різними типами електрообладнання, такими як освітлення, розетки, системи опалення та кондиціонування, моторизовані жалюзі та штори, полив тощо. Обладнання компанії можна придбати у сертифікованих партнерів у 7 країнах Європи.

“Це були неймовірні дні, ми вперше представили нашу систему в США. Спілкувалися з потенційними партнерами та дистриб’юторами. Зустрілися з виробниками пристроїв автоматизації для подальшої інтеграції та розробки спільних рішень. І черговий раз підтвердили що українські hardware продукти конкурентоспроможні та готові підкорювати світовий ринок”, – зазначив СМО Михайло Ворко.

Всього у складі української делегації було представлено 12 компаній, серед них були:

 • Releaf PAPER & BAGS — перший у світі виробник паперової упаковки з опалого листя.
 • Rekava — український бренд біорозкладаних продуктів із повторно використаної кавової гущі.
 • Melt Water Club — технічне рішення для отримання питної води преміумкласу завдяки інноваційній технології Freezing Process.
 • OptySun — технологія очищення та знезараження води в будь-яких умовах.
 • Nanit Robot — освітнє рішення STEM Robotics з високою інженерною перспективою та творчим навчальним процесом для дітей і дорослих.
 • Corner — сучасний безпроблемний спосіб організувати ремонт із попередньо спроєктованою кухнею повністю онлайн.
 • Knopka — передова система виклику медсестри для автоматизації догляду за пацієнтами на лікарняних ліжках.
 • WheelKeep — невидима система безпеки, яка допомагає любителям велоспорту захистити свої велосипеди від крадіжок.
 • Solar Plex — сервіс для модернізації нових і вже встановлених звичайних сонячних панелей на гібридні.
 • Еfarm.pro — польовий помічник для сільськогосподарських робіт, який дає змогу економити ресурси та працювати точніше.
 • G-Mak — інноваційний охоронний пристрій, оснащений рядом унікальних технологічних рішень, які можуть фізично зупинити або дезорієнтувати зловмисника.

i3 Engineering презентувала систему розумного дому на CES 2023 у Лас-Вегасі - tech, startups, press-release, newsУкраїнська делегація на СЕS 2023

Організація української делегації на CES 2023 стала можливою завдяки спільним зусиллям Українського фонду стартапів (USF), Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Western NIS Enterprise Fund, UVCA, GIST Net та Міністерство цифрової трансформації України.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu