Війна, Країна, Новини, Спільнота, Технології

MTI Hi-Tech Engineering починає здійснювати сервісне обслуговування генераторів

18 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

MTI Hi-Tech Engineering розвиває напрямки з гарантійного та післягарантійного ремонту для корпоративних замовників MTI та кінцевих споживачів. Використовуючи багаторічний досвід ремонту великого спектру комп’ютерної техніки, телевізорів та периферійного обладнання, компанія надалі розширює свій профіль.

Із середини січня Техцентр МТІ відкриває новий напрям сервісу, який буде надаватися по ремонту та обслуговуванню генераторів.

MTI Hi-Tech Engineering починає здійснювати сервісне обслуговування генераторів - tech, community, news, country, vijnaРемонт цього обладнання при нестабільній ситуації із електропостачанням та при необхідності автономності є вкрай потрібним як для бізнесу будь-якої величини та спрямування, так і для простих громадян.

Клієнтам Технічного центру відтепер пропонується повний спектр послуг із ремонту побутових бензинових, дизельних, газових генераторів потужністю до 20 кВт.

Послуги ремонту MTI Hi-Tech Engineering надаються при несправностях та поломках генераторів будь-якої складності та без обмежень виробника. Це, в тому числі: – технічне обслуговування, – профілактика, – заміна масла та фільтрів, – ремонт двигуна та електричної частини, – регулювання клапанів, – чистка та налаштування паливної системи тощо.

Перед ремонтом здійснюється діагностика всіх частин генератора за допомогою сучасного обладнання для визначення причини несправностей та обсягу майбутніх робіт. Терміни і ціна роботи визначається тільки після ретельної діагностики.

«Технічний центр МТІ відповідає на запити клієнтів і прагне їх підтримувати якісними та широкопрофільними послугами сервісного обслуговування. Оскільки в даний час та особливо, в зимову пору року, все більше споживачів користуються генераторами, то стикаються із проблемами у їх функціонуванні та поломками. У MTI Hi-Tech Engineering є фахівці із великими досвідом ремонту і монтажу електричних систем, ремонту ДВЗ та інших електро-механічних засобів та компонентів, які готові допомогти вирішити ці проблеми і впораються навіть з безнадійними завданнями.

Вони гарантують високу якість сервісних робіт генераторного обладнання, для ремонту якого використовують професійне обладнання та якісні комплектуючі», – відзначає Директор MTI Hi-Tech Engineering, Сергій Козловський.

Гарантія на послуги ремонту в Техцентрі надається як на виконані роботи, так і на замінені деталі, а також пропонується додаткова послуга із сервісного супроводу генераторного обладнання.

Генератори приймаються на ремонт за адресою головного офісу MTI Hi-Tech Engineering у місті Києві: бул. Вацлава Гавела, 9.

MTI Hi-Tech Engineering

Окремий підрозділ в структурі компанії MTI hi-tech дистрибуція. Оновлений Технічний Центр є ланкою, що замикає на собі всі напрямки післяпродажного сервісу (надає послуги з гарантійного та післягарантійного ремонту для корпоративних замовників компанії MTI), в тому числі, й ремонти за гарантією виробників для обслуговування кінцевих споживачів. Компанія уклала контракти з багатьма виробниками техніки і створила повноцінну мережу партнерських сервісних центрів у містах з населенням понад 100 тис. мешканців.
Технічний центр MTI Hi-Tech Engineering зосереджує особливу увагу на розвитку сервісного обслуговування в2с сегменту, зокрема для тих брендів техніки, яка згідно контрактів із вендорами має обслуговуватися компанією МТІ як дистрибутором.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu