Війна, Новини, Пресрелізи, Спільнота, Стартапи

Через війну українці стали активніше вчити англійську мову

19 Січня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Українці суттєво покращили рівень володіння іноземними мовами в 2022 році. Так, за даними міжнародного рейтингу знання англійської мови EF EPI, Україна піднялась на 35 сходинку в світі за рівнем володіння мовою «Туманного Альбіону».

Так, ще в 2021 році Україна посідала 40-е місце. Тоді як найнижчий показник нашої країни був зафіксований у 2019 році — 49 місце зі 100 країн, в яких проводилось дослідження.

Через війну українці стали активніше вчити англійську мову - startups, community, press-release, news, vijnaРейтинг України в дослідженні EF EPI на знання англійської мови серед населення країн світу

Український сервіс для пошуку репетиторів BUKI також зафіксував суттєве зростання попиту на викладачів англійської за останні роки. Тоді як торік вже кожен третій запит на репетиторство припадав саме на вивчення англійської мови.

За даними аналітиків сервісу BUKI, попит на репетиторів з англійської суттєво зріс саме після початку широкомасштабного вторгнення. При цьому, якщо минулі роки репетиторів для дорослих і дітей шукали в співвідношенні приблизно 50:50, в 2022 році пропорція суттєво змістилась. Наразі приблизно 60% всіх запитів припадає на пошук викладача англійської саме для дорослих.

Найчастіше українці потребують репетитора на рівень В1-В2 (Intermediate). При цьому більше половини шукачів, а саме 60%, віддає перевагу онлайн-навчанню. Переважання в запитах на дистанційне навчання почалось після початку пандемії, а війна суттєво прискорила цей процес.

Що стосується грошей, то незважаючи на відчутну інфляцію в Україні, вартість занять з репетитором зросла несуттєво. Якщо в 2021 році урок англійської в середньому коштував 189 грн., торік одне заняття з репетитором обходилось у 214 грн.

Цікавий факт — репетиторство, як роботу чи додатковий заробіток, найчастіше обирають жінки. Так, серед зареєстрованих на сервісі BUKI вчителів англійської мови, чоловіки складають лише 12%

Через війну українці стали активніше вчити англійську мову - startups, community, press-release, news, vijnaЩе одним цікавим фактом є зміни в географії запитів на репетиторів з англійської з початком широкомасштабної агресії проти України. В абсолютній кількості лідери лишились незмінними — це Київ, Дніпро, Одеса, Харків та Львів. Проте в 2022 році особливо стрімко зросла кількість шукачів у Закарпатській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. Тоді як у відсотковому співвідношенні кількості жителів на одного викладача, попереду Херсонська, Миколаївська та Кіровоградська області.

Ці дані частково співпадають з результатами дослідження EF EPI. Так, містами, де найкраще знають англійську визнано Львів, Запоріжжя, Київ, Дніпро та Харків. Найгірше володіють англійською в Сімферополі та Рівному. Серед областей лідерство утримують в Хмельницькому, Львівському, Київському, Полтавському та Запорізьму регіонах, а от Крим та Херсонська область показали найнижчі показники.

За даними EF EPI в Україні англійську мову чоловіки знають трошки краще жінок (541 проти 537 пунктів). Тоді як у віковому розрізі лідерство серед людей у віці від 20 до 30 років.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu