Новини, Підприємництво, Пресрелізи

Українець, що відбудував знищене підприємство в Ірпені, переміг у премії «Підприємець року 2023» від Payoneer

07 Березня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

На сьомій щорічній премії «Підприємець року» від платіжної платформи  Payoneer перемогу в номінації «Прорив року» здобув українець Денис Шкрібляк. Він є засновником і власником компанії Wood and Hearts, що виробляє екологічні Монтессорі меблі для дітей. Це вже четверта перемога українських підприємців за весь час існування премії.

Українець, що відбудував знищене підприємство в Ірпені, переміг у премії «Підприємець року 2023» від Payoneer - press-release, entrepreneurship, news

Щороку премія «Підприємець року» від Payoneer відзначає найкращих підприємців з усіх куточків планети з метою підтримати й показати світові яскраві та перспективні цифрові бізнеси. Цьогорічна сьома премія, на яку подалися 9 601 підприємець з понад 150 країн, зібрала разом переможців з України, США, Аргентини, Китаю, Індії, Таїланду та Сербії. Вони продемонстрували інноваційний підхід до масштабування своєї справи, виходу на міжнародний рівень і підвищення стійкості бізнесу. Різноманітна географія як учасників, так і переможців ще раз доводить безмежний характер підприємництва в сучасній цифровій глобальній економіці.

«У Payoneer нас неймовірно надихають наші клієнти. Їхні історії успіху є свідченням рішучості, з якою вони йшли до досягнення своїх цілей. Ми пишаємося їхніми звершеннями та вважаємо за честь бути поруч впродовж усього їхнього підприємницького шляху», — зазначила Любов Даниліна, генеральна директорка Payoneer в Україні.

Переможець цьогорічної премії у номінації «Прорив року» — Денис Шкрібляк — засновник і власник бренду Wood and Hearts. Це українська компанія-виробник екологічних Монтессорі меблів для дітей, що виробляє продукцію в Україні та продає у понад 60 країнах світу. Перші два цехи компанії розташувались в Ірпені, і у 2022 році великий відсоток потужностей було знищено через російську агресію. Так компанія втратила більшість своїх продажів.

Українець, що відбудував знищене підприємство в Ірпені, переміг у премії «Підприємець року 2023» від Payoneer - press-release, entrepreneurship, news

Завдяки робочому капіталу від Payoneer компанія змогла відновити знищене виробництво і побудувати ще одне на заході країни. З листопада 2022 року Wood and Hearts змогли повернутися до довоєнних обсягів, а в грудні навіть збільшили обсяги ще на 50%.

«Мої діти завжди були моїм натхненням. Все, що я роблю зараз, я роблю завдяки моїй любій сім’ї. Я почав працювати з деревом, коли зрозумів, що пластикові іграшки можуть бути шкідливими для здоров’я моїх дітей. І тоді я збагнув: якщо розширити цю ідею, я зможу допомогти багатьом іншим родинам. Вірю, що завдяки цій нагороді ми підвищимо рівень обізнаності про фізичне здоров’я дітей і допоможемо батькам мотивувати дітей вести більш здоровий й активний спосіб життя», — прокоментував Денис Шкрібляк, засновник і власник Wood and Hearts.

Про Payoneer

Payoneer (NASDAQ: PAYO) є світовим партнером у галузі цифрової комерції — де б ви не знаходились. Від безмежних платежів до безмежного зростання, Payoneer обіцяє будь-якому бізнесу на будь-якому ринку технології, зв’язки та впевненість для участі та процвітання у новій світовій економіці.

З 2005 року Payoneer винаходить і створює справді глобальну екосистему, щоб весь світ міг реалізувати свій потенціал. Від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.

Payoneer пропонує Всесвіт можливостей — відкритий для Вас.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu