Кар'єра, Новини, Розробникам

Кращі Telegram-канали для Python-розробників

15 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ділимося добіркою адрес каналів і чатів, орієнтованих на Python-розробників. Сподіваємося, ця добірка буде для вас корисною.

Telegram-канали, присвячені Python

Python etc. У цьому каналі публікуються поради щодо Python і програмування в цілому. Канал англомовний, понад 5 тисяч підписників.

Python/django. Англомовний канал, який публікує посилання на навчальні статті з Python. 7,5 тис. підписників.

Python Books. Канал з книгами з Python і пов’язаних з ним технологій (в форматі PDF). Автори намагаються викладати свіжіші книги, як російською, так і англійською мовою.

Python Books. Канал з посиланнями на звантаження книг, схожий на попередній.

Python завдання. Тут ви знайдете завдання на алгоритми та регулярні вирази, які підходять для джуніорів, а також питання зі співбесід. На цей канал підписалося вже понад 9 тисяч осіб, а це щось, та значить.

Чати пітоністів в Telegram

Python. Як зазначено в описі, чат для найдопитливіших. Ми не в курсі, в чому конкретно це виражається, але майже тисяча осіб в цьому чаті є.

Python. Ще один російськомовний чат, присвячений Python. З опису: «Затишний чат для професіоналів, які займаються пошуком мудростей пітона». Майже 9,5 тисяч учасників.

Django. Чат, присвячений фреймворку Django. 2750 підписників.

Python beginners. Чат для пітоністів-початківців. Їх там вже понад 7 тисяч!

Python. На тлі інших чатів це, звичайно, монстр: понад 60 тисяч осіб в групі. Чат, правда, англомовний, тому не всі потягнуть. З іншого боку, це ж відмінна практика професійної англійської для роботи! Загалом, рекомендуємо.

Django. Ще один чат користувачів Django (їх тут понад 6 тисяч). Спілкування йде англійською.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu