Бізнес, Гроші, Новини, Пресрелізи

Mastercard прискорює впровадження екологічних платіжних карток

07 Квітня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Із 2028 року усі нові платіжні картки мають бути сертифіковані за екостандартами 

Компанія Mastercard оголосила про плани відмовитися від використання первинного ПВХ-пластику для виробництва платіжних карток мережі до 2028 року. Цей крок підтверджує відданість компанії своїм зобов’язанням у сфері сталого розвитку та розширює доступність більш екологічних карткових продуктів для споживачів, які бажають зменшити свій вплив на навколишнє середовище.

Mastercard прискорює впровадження екологічних платіжних карток - press-release, news, groshi, businessMastercard прискорює впровадження екологічних платіжних карток - press-release, news, groshi, business

Із 1 січня 2028 року всі нові пластикові платіжні картки мають бути виготовлені з більш екологічно чистих матеріалів, включно з переробленим або біопластиком, як-от rPVC, rPET або PLA, а також мають пройти процес сертифікації. Компанія також підтримуватиме своїх глобальних партнерів-емітентів на шляху відмови від первинного ПВХ-пластику.

Компанія Mastercard запустила Програму екологічних карток [англ. – Sustainable Card Program] у 2018 році. Відтоді до неї долучилися понад 330 емітентів з 80 країн, що сьогодні співпрацюють із найбільшими виробниками карток, щоб перевести понад 168 мільйонів карток у своїх мережах на перероблені та біоматеріали. Сьогоднішній анонс ще більше прискорить цей процес, доповнюючи роботу компанії над впровадженням інноваційних цифрових (Digital First) карток, які повністю усувають потребу у фізичних аналогах.

Згідно з новими правилами, усі нові картки будуть проходити сертифікацію Mastercard для оцінки їхнього складу та відповідності екологічним вимогам, після чого сертифікація підтверджуватиметься незалежним аудитором. Після проходження перевірки на картці може бути нанесена позначка «Card Eco Certification».

«У Mastercard ми формуємо колективне прагнення нашої галузі до більш стійкого та екологічно свідомого майбутнього», – зазначає Аджай Бхалла, президент підрозділу Cyber & Intelligence в Mastercard. « У той час, коли наші партнери відповідають на зростаючий запит споживачів робити більш екологічний вибір, ми беремо на себе зобов’язання зменшувати наш вплив на навколишнє середовище – на благо людей, планети та інклюзивного зростання».

Компанія Mastercard розпочала свої зусилля у сфері сталого розвитку понад десять років тому, зосередившись на доступності фінансових послуг, відповідальному поводженні з даними та охороні навколишнього середовища. Разом із партнерами Mastercard запускає екологічні інновації та ініціативи, серед яких, зокрема, Priceless Planet Coalition, вуглецевий калькулятор та екологічні картки.

«Mastercard дотримується курсу на боротьбу зі зміною клімату та зменшення кількості відходів, рухаючись до скорочення викидів до нульового рівня та використовуючи нашу мережу й можливості для прискорення переходу до низьковуглецевої регенеративної економіки», – говорить Еллен Джаковскі, директорка зі сталого розвитку Mastercard.

Коментарі банків-партнерів:

Тайлан Туран, керівник напряму роздрібних банківських послуг та стратегії, управління активами та персонального банкінгу в HSBC, зауважив:

«Сьогоднішнє оголошення від Mastercard – це величезний крок для сфери фінансових послуг. Нові екологічно чисті матеріали, такі як rPVC, – це приклад конкретних рішень, як прискорити зусилля для забезпечення більш сталого майбутнього.

У рамках стратегії нульових викидів HSBC, ми вже впровадили платіжні картки з переробленого пластику на 28 наших глобальних ринках, а також запровадили вимогу щодо використання екологічно чистих матеріалів для всіх дебетових, кредитних і комерційних карток в наших продуктових політиках. Таким чином нам вдалося уникнути 85 тон пластику, який міг би опинитися на звалищі.

Такого рівня впливу неможливо було б досягти без надійного партнерства. Я надзвичайно пишаюся тим, що ми є частиною руху, який набирає обертів у всьому світі».

Майкл Баттальєс, керівник з платіжних рішень, старший віцепрезидент Bank of the West, зазначає:

«Ми вважаємо, що екологічно відповідальний бізнес – це правильно. Саме тому ми працюємо з Mastercard над нашими дебетовими картками «1% на поточний рахунок планети» [англ. – 1% For The Planet Checking Account], які створені задля зниження впливу первинного ПВХ на навколишнє середовище.

Ми пишаємося тим, що стали одним із перших банків у Сполучених Штатах, який долучився до програми екологічних карток, і ми раді, що Mastercard прагне, аби всі платіжні картки вироблялися із більш екологічних матеріалів».

Хелен Біртон, головна банківська директорка Starling Bank, зазначає:

«Ця ініціатива – наступний крок на шляху до сталого майбутнього. Як один із перших банків, який відмовився від використання первинного ПВХ для виготовлення наших дебетових карток, ми знаємо, наскільки це важливо для наших клієнтів.

Ми усвідомлюємо, що цього можна досягти лише за наявності тісної співпраці та підтримки зусиль Mastercard щодо розширення програми на всю свою мережу».

У 2018 році через Лабораторію цифрової безпеки Mastercard [англ. – Mastercard’s Digital Security Lab] компанія започаткувала ініціативу Greener Payments Partnership, об’єднавши зусилля з виробниками карток Gemalto, Giesecke+Devrient і IDEMIA, щоби скоротити використання первинного ПВХ-пластику у виробництві карток. У 2021 році компанія запустила систему екологічної сертифікації карток Mastercard Card Eco-Certification («CEC»).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu